Jump to content
Corvin74

Meet Wrocław 2020

Recommended Posts

W dniu 16.01.2020 o 14:51, Jakub Łopatko napisał:

Spokojnie p. Piotrze, to było sporo czasu temu i opisywałem tą historię już na łamach FAF. Jakiś użytkownik na innym forum szukał słuchawek przenośnych. Poleciłem mu przeczytanie Polecanych na AF. Zrobił się z automatu agresywny, stwierdził że on nie będzie niczego czytał i żąda wskazania palcem co ma kupić, bo po to przychodzi na forum i od tego te forum jest. Poleciłem więc K518 DJ. Kupił. Okazało się że mu się nie podobają. Zwyzywał mnie i zażądał, że mam od niego odkupić te słuchawki za 100% ceny, bo na pewno celowo poleciłem mu chłam aby stracił pieniądze. Odmówiłem. Zaczął grozić że mam się nie pokazywać we Wrocławiu, a jak się pokażę, to żebym często oglądał się za siebie, bo znajdzie mnie i wpakuje mi kosę w żebra. Czy coś w tym stylu. Od tamtej pory mocno ograniczyłem swoje usługi doradcze. Miasto pewnie jest wspaniałe, zwłaszcza że takie imprezy jak Pana są tam organizowane, a w takim Elblągu to prawie jak z Zonie, ale wszędzie uda się trafić na elementy lumpenkryminalne :). Absolutnie nie trzeba za nikogo przepraszać ani się wstydzić. Do niechęci czy wprost wyrażanej wrogości wobec mnie w zasadzie już przywykłem i chyba po prostu takie mamy teraz czasy. Na całe szczęście jest mnóstwo pozytywnych sygnałów i tylko na nie warto zwracać uwagę. Jednym z nich jest chociażby Pana osoba i zainicjowana przez Pana impreza. Dlatego z całego serca Panu kibicuję 👍.

Zawsze uważałem, że tylko osobisty odsłuch decyduje nabyciu danego sprzętu, a nie niczyja opinia, która jedynie może w większym lub mniejszym stopniu przyczynić się do jego przeprowadzenia w stosunku do danych słuchawek, wzmacniaczy, kolumn... Takich osób, jak nabywca K518 DJ nie jestem w stanie zrozumieć. Dobrze zrobiłeś, lekceważąc go.

@Corvin74 po zerknięciu na listę widać, że będzie to udany meet, w sympatycznym gronie, obfitujący w wiele niezapomnianych muzycznych wrażeń :k701smile:  Jestem szczególnie ciekaw opinii o RAALach oraz porównaniach uczestników między D8k z D8k Pro po spotkaniu :) 

• Like 3

W dniu 21.02.2020 o 18:40, jacmiszcz92 napisał:

Fajnie jakby się dało zorganizować przejściówki jack 6,3/3,5 -> XLR

Mam przejściówki z XLR na 6,3 i 3,5 produkcji Pana Jakuba.. zabiorę na meet.

• Thanks 1
  • Approved 1

Meety takie są ogólnie "niebezpieczne" ;) - można dostać oczopląsu od ilości pięknego sprzętu. A nie żartując - w wielu sprawach można się pohamować, bo po odsłuchu okazuje się,że sprzęt , który nas zachwycał w opisach, dla naszych uszu jest OK ale nie jest to żadne WOW ! Czyli walor edukacyjny i ochrona przed wydatkami. Jasne, że nie wszystko się złapie w tych kilka godzin, ale ogólny charakter sprzętu da się odczuć. 

• Like 1

Corvin74, pozwolisz że zapytam. Na imprezach typu AVS i pewnie na spotkaniach 15+ osób najbardziej deficytowym towarem jest cisza bardzo przydatna do odsłuchów. Jak sobie z tym radzisz, po porozmawiać tez miło i jest to niewątpliwie potrzebne?

Godzinę temu, Lord Rayden napisał:

Meety takie są ogólnie "niebezpieczne" ;) - można dostać oczopląsu od ilości pięknego sprzętu. A nie żartując - w wielu sprawach można się pohamować, bo po odsłuchu okazuje się,że sprzęt , który nas zachwycał w opisach, dla naszych uszu jest OK ale nie jest to żadne WOW ! Czyli walor edukacyjny i ochrona przed wydatkami. Jasne, że nie wszystko się złapie w tych kilka godzin, ale ogólny charakter sprzętu da się odczuć. 

Z własnych doświadczeń mogę stwierdzić, że najbardziej zdradliwe są te bez efektu wow. Najpierw wydają się takie "zwyczajne", a potem... zostają ;)