Jump to content
Sign in to follow this  
Meloman

[S] Słuchawki Audio-Technica MSR7

Recommended Posts

Przedmiotem mojej oferty sprzedaży są słuchawki Audio-Technica MSR7.

Słuchawki są w dobrym stanie, mam w zwyczaju dbać o sprzęty które posiadam. Używałem je w domu, po odsłuchu były odkładane zawsze na stojak, są zadbane i czyste - słuchawki były używane sporadycznie, posiadam je około rok czasu. Nie palę więc są wolne od zapachu nikotyny.

Sprzedaję w oryginalnym opakowaniu, wraz z kompletem przewodów oraz firmowym skórkowym etui Audio-Technica które były dołączone do zestawu. Jeden z kabli do użytku mobilnego posiada niezły mikrofon, oferujący dobrą jakość rozmów na smartfonie.

Kupiłem te słuchawki za około 700zł u autoryzowanego polskiego dystrybutora w jego Salonie Audio, ja sprzedam je za 450zł. To duży upust mając na względzie fakt że są prawie nie używane.

Chciał bym jednak poinformować że, ATH MSR7 trochę skrzypią od czasu ich zakupu, skrzypi mechanizm obrotowy lewej muszli. Przypadłość nie wpływa jednak na trwałość mechanizmu obrotowego, elementy są ściśle spasowane stąd to skrzypienie. Wiele osób skarży się na ten problem w swoich egzemplarzach, więc jest to powszechna cecha produktu, a nie wada fabryczna w sensu stricto. To jedyny mankament jaki zauważyłem.

Sprzedaję z uwagi na zakup innych akcesoriów audio, a nie używam tych słuchawek już od dłuższego czasu. Mam nadzieję że komuś się jeszcze przydadzą.

Preferowana forma transakcji to - płatność i odbiór osobisty. Istnieje wówczas możliwość odsłuchu, ale proszę zabrać ze sobą sprzęt mobilny który posłuży Państwu za źródło.

Jest także możliwość wysyłki gdyby odległość była przeszkodą, ale wyłącznie paczką za pobraniem (płatność u kuriera).

Osoby zainteresowane ofertą zapraszam do kontaktu za pomocą wiadomości prywatnej na forum (PW). Zdjęcia również na (PW)

Zapraszam do zakupu. Pozdrawiam.

Edited by Meloman

Zmiana ceny. Od dziś cena za oferowane słuchawki to 450zł. Kolejnych obniżek nie będzie, z uwagi na dobry stan słuchawek.