Jump to content
Sign in to follow this  
Meloman

[S] Słuchawki Audio-Technica MSR7 - 500zł

Recommended Posts

Witam, jestem nowym użytkownikiem na forum, ale jeśli można to chciał bym sprzedać słuchawki Audio-Technica MSR7.

Słuchawki są w dobrym stanie, mam w zwyczaju dbać o sprzęty które posiadam, są więc zadbane i czyste (stan skórkowych poduszek także widoczny na zdjęciach) - były używane sporadycznie, posiadam je około rok czasu.

Sprzedaję w oryginalnym opakowaniu, wraz z kompletem przewodów oraz firmowym skórkowym etui Audio-Technica które były dołączone do zestawu. Jeden z kabli do użytku mobilnego posiada niezły mikrofon, oferujący dobrą jakość rozmów na smartfonie.

Kupiłem te słuchawki za około 700zł u autoryzowanego polskiego dystrybutora w jego Salonie Audio, ja sprzedam je za 500zł. To duży upust mając na względzie fakt że są prawie nie używane. Sprzedaję te słuchawki ponieważ nie używam już ich, a szkoda aby dobre i sprawne słuchawki leżały nie używane. Mam nadzieję że w taki sposób komuś się jeszcze przydadzą.

Chciał bym poinformować że mimo iż są to dobre słuchawki - świetne to użytku mobilnego, mają jeden mankament. Słuchawki trochę skrzypią od czasu ich zakupu, skrzypi mechanizm obrotowy lewej muszli. Wiele osób skarży się na ten problem w swoich egzemplarzach, więc jest to cecha produktu, a nie wada fabryczna w sensu stricto. Przypadłość nie wpływa jednak na trwałość mechanizmu obrotowego, elementy wydają się być ściśle spasowane stąd to skrzypienie. To jedyny mankament jaki zauważyłem.

Preferowana forma transakcji to - płatność i odbiór osobisty. Istnieje wówczas możliwość odsłuchu, ale proszę zabrać ze sobą sprzęt mobilny który posłuży Państwu za źródło.

Jest także możliwość wysyłki gdyby odległość była przeszkodą, ale wyłącznie paczką za pobraniem (płatność u kuriera).

Na wszelkie pytania dotyczące oferowanych słuchawek, odpowiem za pomocą wiadomości prywatnej na forum (PW).

Zapraszam do zakupu. Pozdrawiam.

1 audiotechnikasprzedam.jpg

2 audiotechnikasprzedam.jpg

4 audiotechnikasprzedam.jpg

fc9a35f6f4bc.jpg