Jump to content

Słuchawki do lampy

Recommended Posts

Tylko że wyprzedawanie słuchawek jest procesem długim i zawsze wiąże się ze stratą. Nie ma szans na odmrożenie 100% środków, zwłaszcza teraz, gdy wszyscy polują na "okazje" i są gotowi wypisać Ci to i owo za to, że masz wysyłkę o 7 zł droższą niż ich wyobrażenie by wskazywało (autentyczny przypadek jaki mi się przydarzył). Potestować owszem można, ale najlepiej na jakichś meetach, bo to kosztuje tylko tyle co sam wyjazd i czas. To dobre pole do zbierania doświadczeń i decydowania za tym, aby jak już coś kupić, to raz a dobrze. Chyba że jest się na etapie poszukiwania "swojego" brzmienia. 

19 godzin temu, Nehero napisał:

Gdybyś nie sprzedawał oficjalną drogą kabli, tylko na zasadzie, przez pośrednika, albo przez osobisty kontakt, a rozeszłaby się wieść po ludziach, że to dobry produkt, to prawdopodobnie część ludzi, która gdzieś przeczytała, też mogłaby reagować podobnie. Ale to już chyba taka natura, że ludzie się śmieją z czegoś czego "nie ma" dostępnego lub jest trudne do zdobycia, a oni tylko gdzieś zasłyszeli informację.

Ja nie miałem, więc nie zamierzam oceniać ani kabli Tonalium ani Twoich, ani żadnych których nie miałem. Szkoda nawet robić sobie uprzedzenia do czegoś. Potem można żałować. Lepiej podchodzić do tematu z neutralnego gruntu.

Ja mogę ocenić dwa kable które tutaj kupiłem:

- Jeden przedłużenie instniejącego kabla to Sonouros VI niczego nie zabiera i czego nie dodaje. Jest całkowicie przezroczysty i o to mi chodziło.

- Ten do AudioTechniki MSR7  poprawia dół, zarówno szybkość jaki i zakres, ale nie rusza balansu względem reszty pasma.

Miałem trochę wolnego to posłuchałem i mogę dwa słowa napisać.

• Like 1
2 godziny temu, Jakub Łopatko napisał:

Tylko że wyprzedawanie słuchawek jest procesem długim i zawsze wiąże się ze stratą. Nie ma szans na odmrożenie 100% środków, zwłaszcza teraz, gdy wszyscy polują na "okazje" i są gotowi wypisać Ci to i owo za to, że masz wysyłkę o 7 zł droższą niż ich wyobrażenie by wskazywało (autentyczny przypadek jaki mi się przydarzył). Potestować owszem można, ale najlepiej na jakichś meetach, bo to kosztuje tylko tyle co sam wyjazd i czas. To dobre pole do zbierania doświadczeń i decydowania za tym, aby jak już coś kupić, to raz a dobrze. Chyba że jest się na etapie poszukiwania "swojego" brzmienia. 

To jest racja, mam już w sumie kilka par sluchawek.. Jedne (t5p2) na pewno bede chciał sprzedać.

Ja w zasadzie swojego brzmienia już nie szukam. Po tym co przeczytalem na Twojej stronie kupiłem okazyjnie uzywane lcd2f i bursona cv2. Brzmienie trafilo w punkt i teraz faktycznie jak słucham innych słuchawek to mi czegoś brakuje. Jak chce poeksperymentowac to mam jeszcze hd600 z lampa. Jak to czytam to faktycznie powinienem oszczędzać na lcd 3... Nie ma co wydziwiać. Dzieki jeszcze raz.

• 2 weeks later...
W dniu 29.12.2019 o 21:47, maszynista1987 napisał:

Ciekawi mnie  opinia z czym Diany lepiej zagrają burson/ hugo :)

Zagrają lepiej z Hugo, bo w stosunku do bursona everest jest dynamicznienszy, do tej równości Dian taki zastrzyk muzykalności będzie, wydaje mi się taką kropką nad "i" :)

Tak samo jest z Etherami C Flow, też równe i też lepiej z Hugo. 

• Thanks 1