Jump to content
Sign in to follow this  
Waifu

Etymotic ER4PT/S

Recommended Posts

Mam do sprzedania słuchawki Etymotic ER4PT, bardzo mało używane (na oko mniej niż 80 godzin), kupiłem i sobie te pół roku po prostu przeleżały. Gwarancja do końca maja 21 roku.

Sprzedaje pełen komplet, wszystko w stanie idealnym ze względu na bardzo ograniczony zakres używania. Jedynie tipsy zostały poddane modyfikacje (usunięcie jednego kołnierza z triflange) ze względu na poprawę walorów brzmieniowych. Jeżeli ktoś chciałby zapatrzyć się w nowe tipsy, są dostępne w sklepie Audiofanatyka. Dodatkowo posiadam 3 pary zielonych filtrów oraz 2 brązowych.

Sprzedaję razem z custom kablem od drutmistrza z innego forum JimmiDragon, <może ktoś kojarzy> :), jest to jego własnoręcznie pleciona żyłka, jak i autorskie skórzane wykończenie splittera. Fabryczny kabel, również wysyłam.

cpakLtC.jpg

 

Kwota jaka mnie interesuje to 950 zł. Po więcej zdjęć zapraszam na pv, powyższe zrobione przed chwilą, a więc w sztucznym świetle.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...