Jump to content

karta dźwiękowa do "sprzętu gamingowego"


Recommended Posts

Cześć, 
Moja dziewczyna uparła się na headset gamingowy (Arctis 3) i moim zdaniem dźwięk jest średniawy, jej pasuje ale chciałbym żeby pasował jeszcze bardziej :D
Szukam czegokolwiek do 100zł kompatybilnego z windows 10, co polepszy jakość dźwięku tego sprzętu, może być używane 
Aktualnie jest podłączone do integry (Realtek ALC-892)

Edited by Fotbez
Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie nic do 100 nie jest warte uwagi, trochę szkoda kasy, osobiście wolę kupić drożej, lecz lepiej, a poza tym chyba lepiej zmienić słuchawki niż próbować poprawić obecne.

Sam napisałeś, że grają średniawo, tego niestety nie poprawisz niczym, jeśli słuchawki nie podchodzą. W droższym audio można się zastanawiać, czy sprzęt gra na 100% możliwości. Ale takie słuchawki są stworzone tak,  by nie musieć podłączać je pod specjalne urządzenia, szczególnie w tej cenie, która jest dosyć niska. I przy takiej cenie konsument kupuje z myślą, by podłączyć pod PC i tyle. 

Ale jeśli dziewczynie pasuje, to niech zostawi jak jest. Jak dla mnie za 100 nic ciekawego nie ma, co nagle by wyniosło słuchawki na wyżyny.
 

Jak coś MOCNO nie pasuje, to na pierwszy odstrzał idą słuchawki do wymiany.

Ale jak musisz coś koniecznie mieć to patrz w polecane.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Za 120 - 130 zł dostaniesz nowego, a poniżej stówy używanego Soundblastera G1, który poprawę jakości względem ALC-892 zagwarantuje. Opadu szczęki raczej nie doznacie, ale jakościowo będzie to jakiś skok, w dodatku oprogramowanie Creative'a umożliwia tworzenie profili, dzięki którym można zmodyfikować brzmienie pod swoje preferencje.
Zgadzam się jednak z przedpiścami, że najlepiej zainwestować w lepsze słuchawki, a biorąc pod uwagę założony budżet dobry ramen i pozostanie przy obecnym sprzęcie zdaje się najsensowniejszym wyjściem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...