Jump to content

Jak wybrać źródło dźięku ?


Recommended Posts

Witam! Jakiś czas temu zgubiłem swoją mp4-ke(philips go gear czy coś takiego)  i preampa Fiio e07k więc na dzień dzisiejszy jestem skazany na muzykę z Lumi 930 i Laptopa bez rozsądnej karty dźwiękowej.

Problem jest prosty ale nie potrafię znaleźć na internecie jakiegoś konkretnego rozwiązania. Muszę do swoich słuchawek Audio-Technica ATH-M50 kupić coś co by je zasiliło, bo słuchanie z samej lumii 930 nie jest w żaden sposób satysfakcjonujące, tylko pytanie czy jeśli dokupię preamp DAC to czy będzie to miało jakikolwiek sens? Czy muszę mieć do tego jakiś "specjalny" odtwarzacz mp3? Albo w drugą stronę czy wystarczy sam np Fiio X3? Potrzebuję rozwiązania lub rozwiązań do mobilnego słuchania i stacjonarnego, w domu mam stary system audio kenwooda który po podłączeniu do fiio e07k z komputera grał o niebo lepiej. Budżet za podwójne zaspokojenie mobilne jak i stacjonarne wynosi max 1000zł. Proszę o szybką odpowiedź bo już nie wytrzymam słuchania muzyki z samiej Lumii :)

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Wiem że budżet wynosi ile wynosi, ale najrozsądniejszym wyjściem zdaje się będzie spróbować Colorfly'a C200. Raz, że powinien ładnie się zgrać z M50, dwa że na dniach Colorfly ma wypuścić nowy firmware umożliwiający funkcję DACa. Uważam że lepiej dołożyć i kupić raz a dobrze, niż poskąpić i potem liczyć przez długi czas z konsekwencjami.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...