Jump to content

DonCorazon
 Share

Recommended Posts

Witam.

Niedawno moje słuchawki uległy uszkodzeniu, mianowicie lewa słuchawka przestała kompletnie działać, mówię o headsecie Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma. Działał on całkiem długo, ale przyszedł i jego czas.

W związku z tym szukam słuchawek, które będą głównie wykorzystywane do gier i słuchania muzyki, w granicach 150 zł, ale jeżeli będzie to naprawdę wymagane, budżet można zwiększyć do 200 zł. Mikrofon wbudowany mile widziany, ale jest to sprawa drugorzędna, o kartę dźwiękową też nie trzeba się martwić, została ona z w/w Sound Blasterów.  Najbardziej zależy mi na dobrej jakości dźwięku i efektów w grach, oczywiście w miarę możliwości jak na budżet. Dobrze by było, aby słuchawki były półotwarte, bez całkowitej izolacji.

Na innych forach najczęściej polecane były słuchawki Superlux HD-681 oraz Superlux HD-681 EVO, ale chciałem jeszcze spytać o opinię na bardziej profesjonalnym forum.

Z góry dziękuję za pomoc.

od siebie moge polecic ISK HP-580   (koszt okolo 80-90 pln) tak jak audiofanatyk pisal wczesniej na blogu, sa duzo wygodniejsze od 681 do tego lepiej graja, a co do 681 EVO (ISK'i tez prezentuja sie lepiej w tym zestawieniu) to juz nie kupuj tych sluchawek, od bodajze drugiej polowy 2015 sluchawki te posiadaja wade, ktora do dzisiaj wystepuje, 99,9% sklepow nie posiada juz serii z 2014 roku bo kontaktowalem sie osobiscie z kilkoma w zeszlym tygodniu. Czyli tak jak na starcie, goraco polecam ISK HP580'tki, dotarly do mnie dzisiaj i jestem w ciezkim szoku (pozytywnie oczywiscie) a bylem posiadaczem 681, 681 evo mkII jak i 669 (te ostatnie pomimo zamknietej konstrukcji oraz niby 56 ohm nie roznily sie az tak zeby do nich doplacac te kilka dych, powiem wiecej - 681 evo byly lepsze, przynajmniej dla mnie. 669 po dluzszym czasie staly sie mega nie wygodne, palak wcale nie jest az tak komfortowy) 

btw co do karty to pewnie ta z sigmy jest na usb (chyba ze sie myle) - olej ja, sluchawki tej masci jak superlux, ISK, czy inne studyjne/audiofilskie sa za dobrymi sluchawkami zeby je niszczyc taka pseudo karta dzwiekowa, sam sie o tym przekonasz jak podlaczysz pod te karte a pozniej pod jacka bez zadnych udziwnien :)  to jest tylko marketing

Mam nadzieje ze cos pomoglem : )