Jump to content

Słuchawki 150 zł


Darek
 Share

Recommended Posts

Witam interesują mnie słuchawki do 150 zł oczywiście jeżeli są jakieś dużo lepsze to mogę dołożyć te 50 zł Miałem słuchawki od samsung galaxy s6 także ten dzwięk mi odpowiadał chyba,że znajdziecie coś lepszego. I zapytacie dlaczego inne jak te z s6 tak mi się spodobały chodzi o kabel który przy końcówce gdzieś przestał łączyć przerwał się itp. dlatego bardzo bym prosił o słuchawki nie z gorszym brzmieniem basem głośnością,a takim samym lub nawet lepszym i z dużo lepszym kablem tak abym nie wyrzucił tych 150-200 zł w błoto z góry dziękuję za pomoc miłego wieczoru :) i zapomniał bym mają to być słuchawki douszne lub dokanałowe nie wiem który rodzaj lepszy 

Edited by Darek
Link to comment
Share on other sites

Guest Mayster

To źródło powinno być słabe prądowo, czyli np telefon takowym jest. Chodzi o ich (słuchawek) wysoką skuteczność, czyli krótko mówiąc zagrają głośno ze słabego sprzętu (czyli coś, o co pytasz m.in.). Na czymś mocnym, głównie sprzęcie stacjonarnym, mogą zacząć np szumieć (a raczej przekazywać szum sprzętu).

Mając tą wiedzę i znając swoje preferencje z łatwością można wybrać kilka modeli z listy, np Snab Overtone EP-101Mm lub JVC HA-KX100. Choć nie mam pewności jak z kablem sprawa wygląda, może Evil coś wywróży odnośnie jego wytrzymałości. 

 

Link to comment
Share on other sites

Właśnie prosiłbym o tą sprawę dotyczącą kabla ponieważ miałem słuchawki od samsunga galaxy s6 i już po ponad 2 miesiącach się rozleciały a jednak o słuchawki dbam gdzieś po prostu za mocno się zaginały przy złączu bo s6 ma na dole i może to gdzieś zaginać się jak leże i opieram telefon gdzieś o poduszkę itd . Także interesuje mnie ten jeden aspekt żeby były jakoś wzmocnione jakiś dobry kabel bo jednak te 100-200 zł to nie jest aż tak mało żeby po prostu wyrzucić z góry dziękuję za pomoc 

Link to comment
Share on other sites

Guest Mayster

Raczej wszystkie kable fabryczne będą podatne na uszkodzenie w takich warunkach. Natomiast zawsze można wymienić wtyk w przyszłości, koszt w granicach kilku dych, a słuchawki za 2 stówki nie wylądują w koszu. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...