Jump to content

Słuchawki do Asus Xonar DX


kenpachisc
 Share

Recommended Posts

Witam poszukuje słuchawek, które będą służyły do słuchania muzyki, ale również do wielogodzinnego grania więc powinny być wygodne i nie mogą męczyć ucha. Karta dźwiękowa jaką posiadam to Asus Xonar DX. I teraz najważniejsze czyli budżet. Mogę przeznaczyć na słuchawki 600 zł, ale nie wiem czy zobaczę widoczną różnicę między takimi słuchawkami a jakimiś do 200 zł na tej karcie dźwiękowej?

Edited by kenpachisc
Link to comment
Share on other sites

Witam,

Przy tak dużej różnicy w budżecie owszem, będzie to słyszalna różnica. Męczliwość słuchawek to niestety rzecz uwarunkowana w dużej mierze Pana anatomią oraz wyczuleniem na konkretne częstotliwości. Ja zaś nie mam zdolności takich jak p. Jackowski, toteż nawet zgadnąć nie mam specjalnych możliwości. Przy takim budżecie i takiej karcie decydowałbym się na AKG K550, jeśli mają to być zamknięte rozwiązania. Wygodne są też K612 PRO, ale one wymagałyby już trochę mocniejszego prądowo źródła. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...