Jump to content

Recommended Posts

Witam pytanie czy takie zestawienie jak w temacie będzie dobre? Obecnie słuchawki używane z Samsung S10. Chciałbym wycisnąć z nich maxa z Tidal hifi. Albo coś do 1500zl lepszego...;).

Pozdrawiam

Edited by Rybens
Link to post
Share on other sites

Jeśli wersja MSR7 z "b" w nazwie brzmi podobnie do zwykłej, zdecydowanie poleciłbym takie zestawienie. Miałem MSR7, miałem iFi xDSD i uważam, ze jego analogowa charakterystyka, lekko ocieplona i delikatna w wyższych rejestrach dobrze zrobi Audio-Technikom. Inna moja propozycja to Chord Mojo, czyli bardzo bezpieczny wybór. Skupia się na średnicowej prezentacji, delikatnie ją ocieplając i nie ingerując mocno w skraje pasma. MSR7 w moim mniemaniu miały tendencje do sybilizacji, wręcz potrafiły być ostre i męczące z źle dobranym źródłem. Oba powyższe urządzenia powinny się dogadać z ATH.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...