Jump to content
Sign in to follow this  
Audiomagic.pl

Black Friday w Audiomagic.pl

Recommended Posts

Zapraszamy do skorzystania z oferty Black Friday w Audiomagic.pl

Promocja aktualna jest do końca niedzieli.

https://www.audiomagic.pl/black-friday

Ech, FH5 w cenie używek, gdybym Kindle Oasis nie wziął, to bym kupował z miejsca :D

10 minut temu, Audiomagic.pl napisał:

Detal 890 zł, dla forumowiczów 690 zł - ale uwaga, mamy 2 sztuki! :)

Ciężka decyzja cena spora, choć fiio z tego co czytałem naprawdę się postarali i AM3D jest sporo lepszy od Am3A 

Na 90% się zdecyduję, zakończyło by to moją mobilną podróż w ramach przenośnego DAC/AMP. A cena po obniżce dla forumowiczów rzec można cena w sklepie Fiio tylko po przeliczniku. Bo detaliczna to po cichu przyznam, że dosyć wysoka. Ale podobnież warto.

@Audiomagic.pl w sumie nie ma co, decyduję się. Czekałem na to oj sporo :D Fiio Q5 nie jest niczego sobie, wiec warto mu dać lepsze towarzystwo.

A czy macie w ofercie kable z serii D? Czyli Fiio LC 4.4D? Bo niestety mobilnie będzie kiepsko chodzić z przejściówką od fiio, która jest prosta, a nie kątowa fiio i obawiałbym się o uszkodzenie kabla, a co na pewno się stanie, jeśli będzie non stop zgięty o 180 stopni siedząc w kieszeni, a to jedyny minus( posiadam kabel 2.5mm) i zarazem plus w postaci gniazda 4.4.

2 godziny temu, Audiomagic.pl napisał:

499, dla forumowiczów 399 zł.

No to nie ma co czekać, bo wykupią,a łącznie cena kusząca, biorę zestaw AM3D i 4.4D(sreberko).

Oby FA7  spodobał się prezent urodzinowy :k701smile:

2 minuty temu, Audiomagic.pl napisał:

Na 4.4D trzeba będzie niestety poczekać, bo wszystkie wyszły :(

Dobra to będzieny czekać na 4.4D :) ,bo bez tego i tak mi po nic AM3D.

12 minut temu, Audiomagic.pl napisał:

Dobra, ja to jednak jestem gościem.

Znalazłem 4.4D, z najnowszej dostawy :ph34r:

Tak szybkiej dostawy się nie spodziewałem :D , to jak teraz można zamówić? Bo na stronie nie widnieją te produkty. 

20 minut temu, Audiomagic.pl napisał:

Za godzinkę będą na stronie, wpisz w koszyku kod audiofanatyk i Ci zbije ceny na te, które uzgodnilismy :)

Okej, to po powrocie do domu wieczorkiem zamówię. :)

53 minuty temu, Audiomagic.pl napisał:

Audiofanatyk44d
Audiofanatykam3d

Takie kody, bo nie moglismy inaczej to rozpisac. Bedziesz chyba musial 2 zamowienia zlozyc.

A wejdzie to na jedną przesyłkę? Chyba że jedno zamówiłbym normalnie z przesyłką, a drugie z odbiorem osobistym i byś wysłał oba w jednej paczce, jeśli tak można? :ph34r: