Jump to content

Słuchawki nauszne ~200zł

KabeL
 Share

Recommended Posts

Cześć,

Krótko i na temat poniżej w podpunktach:

cena:  limit +/- 200zł (max. 300zł jeśli na prawdę warto)

typ: fajnie, żeby trochę wygłuszały, więc półotwarte/zamknięte

zastosowanie: głównie gry: CS:GO i Overwatch (garm 4fun, żadne zabawy w profesjonalistę w najmniejszym stopniu, jednak miło by było słyszeć przeciwników) i muzyka (różnie gatunki, brak specjalnych wymagań co do dźwięku)

mikrofon: mile widziany wbudowany, ale nie jest wymagany

docelowe źródło dźwięku: używam laptopa ASUS R556L, posiadam również po starych słuchawkach przedłużkę (kartę dźwiękową?) creative (po słuchawkach tactic 3d alpha)

zastrzeżenia: wytrzymała konstrukcja i dobra jakość użytych materiałów (dbam o przedmioty, a moje poprzednie słuchawki (firma Creative) długo nie wytrzymały), chcę aby słuchawki służyły mi przez kilka dobrych lat

propozycje: głównie sugerowałem się waszym blogiem, słowo "gaming" w nazwie słuchawkach już mnie nie przekonuje, dlatego aktualnie zastanawiam się nad: wg kolejności: Superlux HD669, HD330, HD681, również zastanawiam się nad HyperX Cloud Headset - aczkolwiek one kosztują 300zł, a to już moja górna granica, i wolałbym tyle pieniędzy nie wydawać).

Podsumowanie: Czy znajdę coś lepszego do moich zastosowań w cenie +/- 200zł niż w/w Superluxy (głównie myślę nad HD669 - przeczytałem recenzje na stronie, aczkolwiek obawiam się zbyt mocnego nacisku na głowę.)

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi, jeśli nie umieściłem jakiś potrzebnych informacji proszę o wskazanie, a z pewnością uzupełnię opis :)

Witam,

Niestety musi Pan wybrać albo rybki, albo akwarium, a więc albo wygodę kosztem izolacji, albo izolację kosztem wygody. HD669 nie są pod tym względem aż tak tragiczne, jak mogłoby się wydawać, także na Pana miejscu mimo wszystko bym ich spróbował, ale mając na uwadze ewentualny zwrot w terminie 14 dni. Anatomia i wygoda to bardzo kapryśne bestie, ogromnie różne w zależności od naszej budowy ciała i za każdym razem inne. 

Pozdrawiam.