Jump to content

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do 150zł

TakiGość
 Share

Recommended Posts

W sensie możliwości instalacji - tak. Choć produkt sam w sobie, zwłaszcza pod 150 Ohmowe HD330, jest wyjątkowo kiepską inwestycją. Należałoby szukać np. używanego AIMa SC8000, który z racji wyposażenia w porządny wzmacniacz słuchawkowy i DAC od AKM nie będzie miał najmniejszych problemów z poprawnym napędzeniem i wysterowaniem tych słuchawek.

• Upvote 1

Więc przy takim budżecie nie ma opcji na doradzenie czegokolwiek sensownego. Albo sama karta, albo same słuchawki na konwencjonalny jack stereo. Jedyne słuchawki jakie mogę polecić na USB to kompaktowe bezprzewodowe Creative Sound Blaster Jam, praktycznie na granicy budżetu.

A słuchawki Creative Tactic3D Alpha lub używki plantronics gamecom 780

lub logitech g430?

Mi chodzi o to głównie zeby dobrze słyszeć przestrzeń gdzie przeciwnik się znajduje w grach.

Edited by TakiGość

http://www.audiofanatyk.pl/jak-samodzielnie-wybrac-sluchawki/#sluchawki-dla-graczy

Niestety nie polecam sprzętu dla graczy, a przynajmniej większości z obecnych pozycji rynkowych. Jeszcze od biedy jakoś trzymają się Plantronicsy, ale pogląd na gatunek tego sprzętu z grubsza przedstawiony został przeze mnie w powyższym artykule. W przypadku słuchawek do gier nastawionych na scenę, od lat KOSS UR40 mimo wykonania cieszą się uznaniem. Nie jest to sprzęt dla graczy oraz na USB.

• Upvote 1

superlux hd 668b + jakaś karta dzwiękowa używana do 80zł co o tym sądzisz

i jeśli mowa o karcie dzwiękowej audigy zs 2 gold czy podejdzie pod wyżej podaną płyte główną?

Edited by TakiGość

Proszę zdefiniować słowo "podejdzie". Plus pisanie postu pod postem wbrew pozorom nie zwiększa widoczności Pana wypowiedzi.

Sumarycznie sam wychodzi Pan ponad budżet takim połączeniem. Powiem tak: jestem zwolennikiem kupowania na spokojnie, a nie na siłę. O ile słuchawki są do zastosowań takich jak CS:GO w porządku, tak zamiast ładować się w byle jaką do nich kartę, wolałbym poczekać i kupić coś trochę sensowniejszego i droższego. Zresztą znajdzie Pan takie uwagi również w poradniku, który Panu zalinkowałem.

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...