Jump to content
Sign in to follow this  
Darek L.

Xduoo X3 ll czy Nano D3

Recommended Posts

Cześć wszystkim. 

Pojawiła mi się zachciewajka na jakiegoś budżetowego dapa i od razu pomyślałem o tych dwóch Xduoo. Duża jest między nimi różnica w graniu? Sygnał powędruje do Snabów af100, muza będzie słuchana w domu. Mam co prawda LG V30, ale zachciało mi sie grajka, poza tym czegoś mi jednak brakuje. Słucham jazzowych klimatów, irlandzkiego folku. Ze wszystkich telefonów jakie miałem V30 gra najlepiej, jest zapas mocy, muzyka jest dociążona, przestrzenna, barwna, słychać dobrą klase dźwięku ale brakuje mi detali w wyższej średnicy lub może to już wysokie są.

Brzmienie lubię naturalne, swobodne, obszerne, detaliczne. Lubie cykanie, kocham dźwięk uderzeń pałki perkusyjnej w obrzeże bębna. Tych dwóch ostatnich brakuje w obecnym połączeniu, więc chyba jest mi za ciemno. Z kolei jasne granie kojarzy mi sie z przewagą tych średnio-wysokich i jednocześnie z brakiem basu, a nie o to mi chodzi bo będzie za lekko. Tu mógłbym jeszcze dużo pisać. W każdym razie, jak wygląda sytuacja z tymi xduoo? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...