Jump to content
Sign in to follow this  
seno

Wzmacniacz do Beyerdynamic Custom Game - poprawa sceny w grach

Recommended Posts

Akurat gram w najnowszego Call of Duty Modern Warfare, dawnoi mnie tak gra nie wciagnela ze zostawilem powolnego bf5, i apexa ktory moze wolniejszy nie jest ale cod mw.. damn!! ta grea wymiata, dlatego chce byuc jak najlepszy, kupilem juz specjalnie mysz bezprzewodowa bo kabel ograniczal, g305, klawiatura z customowymi klawiszami mechanicznymi OMRON, podkladka, monitor 144hz - 1080p, tutaj czaje sie tez juz na 1440p 144hz by miec przewage widocznosci, no i tez dzwiek jest wazny wiec chce miec lepsza kontrole i rozpoznanie, ale ten filmik wyzej duzo mi dal, ten z Tarkova

Powiem tak, mam to wszystko plus super słuchawki i tak gram jak cieć. Młody mnie z przeciętego laptopa na przeciętych słuchawkach i wbudowanej membranowej klawiaturze, kasuje jak chce. 

Nie tędy droga. Jak syn grał w ligowej drużynie to aim na programach aim na botach, sesje zgrania drużyny i uwaga wizyty na siłowni w odpowiednich odstępach czasowych dawały progres.  Myśle, że wpadłeś w klasyczna pułapkę myślenia, że to sprzet gra. Najważniejsze komponenty już masz.  Teraz wyszukaj jakieś trenera na YT zaadoptuj triki które omawia, znajdź ekipę do treningów i zgrania. I pamiętaj żeby wyrabiać pamięć mięśniowa to trzeba tez mieć te mięśnie na chodzie. Ponoć szkieletowe i stabilizatory są krytyczne.  

A resztę to kupuj dla frajdy bo przewagi to nie zbuduje. Najważniejsze komponenty już naprawdę masz- kupiłeś to :) 

Edited by KiiT
  • Like 1
  • Approved 1

Kolega dobrze prawi. Sam pamiętam jak grałem w CS 1.6 (tak, gra ma kiepski silnik dźwiękowy, ale w przeciwieństwie do grafiki udźwiękowienie specjalnie się nie zmieniło ma przestrzeni lat) w zamkniętych słuchawkach Media-Tech z mikrofonem, karta dźwiękowa to był SB0090, miałem myszkę A4Tech X-718BF, "powolny" monitor 19" S-PVA (a wcześniej smużący LCD 17" z początków tej technologii) i zwykłą klawiaturę membranową Logitecha. Potem sprzęt się zmieniał, były Koss UR40, potem Superlux HD668b, AKG M220 PRO, wreszcie K712 PRO, lepsze karty dźwiękowe itd. Gry też się zmieniały, ale sprzęt nigdy nie miał kluczowego znaczenia. Obecnie wystarczy integra, słuchawki za ok. 200 zł, klawiatura membranowa i myszka optyczna z niezłym sensorem za ok. 100 zł. Reszta to umiejętności.

Edited by Hustler
  • Approved 1

Kupiłem cobalta bo jest w promce za 899zl i jestem zadowolony, niezły upgrejd, nie tylko do gier. Reda tez mialem ale cobalt daje lepsza scene i wyrazistosc, slychac bardziej kroki w grze

CO do samego grania to zgadzam się z Wami, dac to nie wszystko.

Edited by seno