Jump to content
Sign in to follow this  
Qbsoon

SoundBlaster E5 & SoundBlasterX H7

Recommended Posts

Posted (edited)

Witam!
Mam pewien problem. Otóż zamierzam zakupić SoundBlaster E5. W obecnej chwili posiadam słuchawki SoundBlasterX H7 i one mają swoją własną zewnętrzną kartę dźwiękową. Kabel pomiędzy słuchawkami, a kartą jest trochę uszkodzony. Niby działa, ale jak nie ruszam kablem i teraz czasami zamiast basu mam szum. Ogólnie jestem pewien, że przez kabel i o tym proszę dyskusji nie prowadzić. Problem jest taki, że chciałem odłączyć tą fabryczną kartę i podpinać słuchawki jednym kablem prosto do E5. Tyle, że nijak nie mogę odczepić kabla od słuchawek. Wygląda on na bardzo odczepialny, ale jakbym nie ciągnął, to i tak nie wychodzi. Trochę próbowałem podważać, ale wolę się na razie dopytać jak się z tym obsłużyć, żeby nic nie zepsuć. Tym bardziej, że już dzisiaj przez moje próby gorszy dźwięk miałem (chwilowo, już naprawiłem).

Edited by Qbsoon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadałem sobie trud i sprawdziłem. Nie da się odczepic kabla. Można jedynie wymienić końcówkę czyli ten element za pilotem lub odłączyć sam mikrofon. Ani w recenzji, ani na filmikach nie widnieją te słuchawki jako gołe, bez kabla. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raczej nie, ale nie potwierdzę tego na 100%. Zadaj to pytanie producentowi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...