Jump to content
Sign in to follow this  
Nukari

Audeze cipher bluetooth zrywa połączenie

Recommended Posts

Po około miesiącu bezproblemowego działania moduł od wczoraj zrywa połączenie. Używany z Isine 10 po kilku sekundach, czasem minucie zrywa połączenie BT i się wyłącza. Próbowałem z laptopem, telefonem, shanlingiem M1 zawsze to samo.  Sytuacja jakby narastała, najpierw trzeba było nawiązywać połączenie kilka razy i potem wszystko było OK, potem coraz trudniej było się połączyć i po chwili połączenie kończyło się. Uszkodzony moduł i reklamacja czy może być jeszcze jakaś inna przyczyna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nigdy taka sytuacja mi osobiście się nie zdarzyła z moim CBT. Jeśli na różnych urządzeniach powstaje ten sam problem i żadne inne metody (usuwanie urządzenia i dodawanie ponownie, usuwanie urządzenia z listy urządzeń w menadżerze w trybie Pokaż ukryte urządzenia, ładowanie baterii do pełna) nic nie dają, to chyba faktycznie reklamacja. Nie widzę w instrukcji nic odnośnie możliwości resetowania niestety: https://drive.google.com/file/d/1Z44Etk-uIxV2zM0PXB1YZ76hnYuZV0xW/view

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety reklamacja w serwisie Audio Klan to koszmar. Czekam 1,5 miesiąca a na kolejne monity (co 2 tygodnie) zawsze ta sama odpowiedź. Czekamy na dostawę od producenta, ma być w przyszłym tygodniu.:(

 

  • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W razie czego posiadam nowego Ciphera u siebie fizycznie na stanie sklepowym. Kusi mnie aby jedną sztukę ponownie sobie zostawić (poprzedni sprzedałem z racji posiadania kilku par słuchawek BT, ale obecnie mi się przerzedziło). Na testach mam natomiast wariant pod LCD-i3 - jak na razie zero problemów. Moim zdaniem prawdopodobnie trafił się trefny egzemplarz, a co też jest jednak przykrością. 

3 godziny temu, Nukari napisał:

Czekam 1,5 miesiąca a na kolejne monity (co 2 tygodnie) zawsze ta sama odpowiedź.

Jestem skłonny ku twierdzeniu, że to wina Audeze. Sam również miałem długie przestoje spowodowane brakami w kontakcie po stronie producenta. Wszystko bowiem idzie do nas z USA bezpośrednio. Tym razem może to być spowodowane blak frajdejami i sajber mondejami i innymi cudami. Po prostu producent nie ogarnia. Plus końcówka roku, która w handlu zawsze jest koszmarna pod kątem spedycji. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Jakub Łopatko napisał:

Plus końcówka roku, która w handlu zawsze jest koszmarna pod kątem spedycji. 

Przyznam dosyć łagodnie ujęte :ph34r:

2 godziny temu, Jakub Łopatko napisał:

Na testach mam natomiast wariant pod LCD-i3 - jak na razie zero problemów

Jak po dłuższej chwili? Jakie wnioski, przemyślenia, względem tych napisanych wcześniej w krótkim porównaniu do isine 20 w innym temacie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten wątek nie jest przeznaczony do dyskusji na temat samych słuchawek, tylko konkretnego problemu użytkownika z modułem bezprzewodowym. Nie wprowadzajmy dodatkowego chaosu do i tak już zagmatwanej sytuacji w jakiej znalazł się @Nukari

  • Approved 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aby zakończyć temat. Sprawą zajął się kierownik serwisu. Dzisiaj otrzymałem nowy moduł i wszystko śmiga. Przez 1,5 miesiąca słuchałem z DFR i teraz przynajmniej mogę jeszcze bardziej docenić połączenie z cipher bluetooth.

  • Approved 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...