Jump to content
Sign in to follow this  
Nukari

Audeze cipher bluetooth zrywa połączenie

Recommended Posts

Po około miesiącu bezproblemowego działania moduł od wczoraj zrywa połączenie. Używany z Isine 10 po kilku sekundach, czasem minucie zrywa połączenie BT i się wyłącza. Próbowałem z laptopem, telefonem, shanlingiem M1 zawsze to samo.  Sytuacja jakby narastała, najpierw trzeba było nawiązywać połączenie kilka razy i potem wszystko było OK, potem coraz trudniej było się połączyć i po chwili połączenie kończyło się. Uszkodzony moduł i reklamacja czy może być jeszcze jakaś inna przyczyna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nigdy taka sytuacja mi osobiście się nie zdarzyła z moim CBT. Jeśli na różnych urządzeniach powstaje ten sam problem i żadne inne metody (usuwanie urządzenia i dodawanie ponownie, usuwanie urządzenia z listy urządzeń w menadżerze w trybie Pokaż ukryte urządzenia, ładowanie baterii do pełna) nic nie dają, to chyba faktycznie reklamacja. Nie widzę w instrukcji nic odnośnie możliwości resetowania niestety: https://drive.google.com/file/d/1Z44Etk-uIxV2zM0PXB1YZ76hnYuZV0xW/view

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...