Jump to content
nicityle

Powitania!

Recommended Posts

Cześć!

Nazywam się Dawid. Mieszkam na Mazowszu na wsi 80 km od Wa-wy. Jestem modem na trzech forach i adminem na jednym, więc z forami jestem obeznany. Uwielbiam historię, geopolitykę i gry. Mam 16 lat i idę teraz do liceum. Jestem wybredny w sprawie dźwięku i KAWY, jestem jej miłośnikiem. Mam własne dwa ekspresy do kawy. Co do sprzętu audio, to los mnie bogactwem nie obdarzył.

Pozdro.

Cześć, witajcie :)

Przybywam na Wasze forum właściwie w jednym celu, chcę kupić słuchawki, ale.. oczywiście nie wiem jakie.

Mam nadzieję, że pomożecie mi w tym trudnym wyborze.

Pozdrawiam :)

Powitać wszystkich! Też dołączam do tego szacownego forum i przybywam z innej galaktyki opanowywanej od czasu do czasu przez boty.

Z wrażenia aż avatar mi się zmienił, :) nick został ten sam.

Dzień dobry, na imię mam Marcin i jestem audioholikiem :D

za Kryzysem nick i awatar bez zmian ;)

John, łap zwrotnego :)

Edited by brunnerius
info o nicku i awatarze a drugi edit o lajku i dzisiaj 21-03: jednak awatar nowy ;)
  • Upvote 3

Dzień dobry. Jestem muzykoholikiem, dla którego wygląd słuchawek często ważniejszy jest, niż ich brzmienie :P

Zawitałem tutaj, bo lubię pogadać i patrzeć, jak inni gadają o audio. No i na tym forum nikt nie pomyśli, że używam plików mp3 ;)

• Upvote 2

Cześć kurtka na wacie, wy tu ładnie się witajcie, a ja pisałem prosto z mostu od pierwszego postu.

• Thanks 1
  • Upvote 1

To i ja się przywitam.

Z innego miejsca przychodzę, ale dłużej fochać się nie potrafię, więc oszukam sumienie, zaglądając tutaj. Trochę posmęcę, posprzeczam się, że "złotówki nie grajo" i grzecnie wycofam się z flejmu :)

W zasadzie liczę na fajne wątki z linkami do muzyki, bo sprzętu zmieniać nie zamierzam. Aczkolwiek lektura bloga nadal jest moją rozrywką, i o ile większość blogów o audio czytam dla beki, to u Jakuba nadal znajduję treść merytoryczną, chociaż coraz częściej się z nią nie zgadzam. Nie na zasadzie negacji, a na zasadzie rozbieżnego osądu tych samych cech.

• Upvote 3

Witam,

Miło słyszeć. Zaś co do niezgody - to pewnie tak zwany gust. Dlatego recenzje są jakby nie patrzeć produkcjami subiektywnymi, pisanymi z uwzględnieniem różnych perspektyw, ale nadal bazujących na własnych preferencjach. Te zaś cały czas się zmieniają i ewoluują w miarę nabierania coraz to nowszego doświadczenia.

• Upvote 1

Witaj ZenekHajzer! To widać, że coraz więcej osób przybywa. Będzie z kim podyskutować czasem. :) 

Co do gustu, z recenzji EvilKillaruna najbardziej chyba mi się wszystko jeszcze zgadza. :) patrząc po odsłuchu znanego sprzętu.

A często mam już tak, że czytając wiele recenzji tych kilku recenzentów i poznając sprzęty, można sobie częściowo wyrobić jakieś zdanie. A nawet jak już czytam, że coś się komuś podoba w audio, czytając jakieś opinie, to znając gust takiej osoby wiem, że moja opinia może być całkiem inna. ;) 

• Upvote 2

16 hours ago, EvilKillaruna said:

Witam,

Miło słyszeć. Zaś co do niezgody - to pewnie tak zwany gust. Dlatego recenzje są jakby nie patrzeć produkcjami subiektywnymi, pisanymi z uwzględnieniem różnych perspektyw, ale nadal bazujących na własnych preferencjach. Te zaś cały czas się zmieniają i ewoluują w miarę nabierania coraz to nowszego doświadczenia.

No o tym mówię. 

Recenzje są rzetelnie napisane i z reguły na podstawie tekstu wiem czy mi coś podejdzie, czy nie. Bez względu na Twój werdykt. A chyba o to właśnie w recenzji chodzi - nie żebyśmy brali polecane, tylko typowali naszych kandydatów na podstawie znalezionych wad i zalet. I przyłożyli do nich tylko naszą wagę.

• Upvote 1

8 minutes ago, Karmazyn said:

Cześć, jestem nowy w audio, mam nadzieję, że mnie nie wciągnie za mocno. ^_^

Chłopie, uciekaj póki możesz. 

Ucieeeeeekaaaaaaj! 

• Upvote 1

Witajcie

Konto mam już trochę, ale dopiero teraz pewnie będę częściej się odzywał. Jak ktoś kojarzy nick: tak, to ja (ten w monitorze to niestety ja) :) .