Jump to content

[ROZWIĄZANE] Beyerdynamic dt 990 pro i aune b1

Szymon
 Share

Recommended Posts

Witam, jako że przymierzam sie do kupna dosyć porządnego sprzętu chcałem zapytac bardziej obeznanych co myślą o takim połaczeniu?   Na początku planowałem kupno dt 990 600ohm edition i aune t1mkii, ale zależało mi na wiekszej mobilności(dla zupełnej jasności nie chodzi mi o słuchanie outdorowe,bardziej o przenoszenie z miejsca w miejsce). dt 990 600ohm edition odpusciłem sobie ze względu na wiekszy opór i cenę. Słuchawki przeznaczone do różnych rodzajow muzyki, najbardziej stary rock,trochę wokali, z nowocześnejszych oscyluje podobnie wokół  metalu i rocka.

Guest Mayster

Bez sensu, bo to wzmacnianie słabego sygnału. Dla jasności - B1 to sam wzmacniacz, nie posiada przetwornika.

Dla mnie osobiście DT990 Pro to zbyt przesadzona V-ka i ostrość, więc rezygnując z czegoś łapiącego synergię (Aune T1) sami prosimy się o kłopoty :P

Na ile ma to być przenośny zestaw? Przenoszenie między pomieszczeniami czy jakieś wyjazdy? T1 to nie jakaś krowa w końcu, więc nie wiem czy znajdzie się coś między typowym portable, a nim, co w dodatku zagra z takimi Beyerami.

A jak ze zwykłymi DT990 250ohm edition? Co do DACa to kwestia chwilowa miesiąca ew. dwóch. Mieałem nadzieje, że z aune b1 że zagra to niezle mimo słabego DACa. 

Edited by Szymon

No niestety. B1 to AMP - wzmacniacz. Tobie potrzeba jeszcze czegoś co @Mayster jak to nazwać? karty dźwiękowej, integry? @Szymon Możesz kupić B1 i do tego jakieś dobre źródło, albo kupić połączenie tego w jedne urządzenie zwane DAC'iem czyli np. Fiio E10k, uDAC 2/3, Aune X1S itp.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...