Jump to content

Recommended Posts

Witam! Kupiłem Senki HD600 i już mam dośćdomyślnego spaghetti. Chciałbym sobie zrobić kabel, ale jest to mój pierwszy raz i posiadam parę pytań:

1. Gdzie kupię porządne konektory do HD600 poza chinami? Na aliexpress jest pare fajnych, ale jednak miesiac dostawy troche boli. Cos a la cardas HPSC budzi o mnie obawy co do maksymalnej grubości kabla.

2. Czy znajdę jakieś fajne 4-żyłowe kable cieńsze niż canare l-4e5s? 4,7mm jest trochę zbyt grube dla Rean NYS240 (albo może jakieś fajne gniazda, które akceptują grubsze kable?) 

To chyba tyle. Z góry dziękuje za odpowiedzi!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
W dniu 2.09.2019 o 20:41, JTN5M napisał:

Chciałbym sobie zrobić kabel, ale jest to mój pierwszy raz

Witaj. Nikt nie podjął tematu, to zapytam z ciekawości, którą masz rewizję HD600? Były trzy i podobno każda inaczej gra. To jest chyba istotne przy doborze przewodu. Jak dużą kwotę chcesz przeznaczyć na przewód z wtykami? Może nie warto robić samemu? Mam kilka przewodów do tych słuchawek zarówno kupionych oraz zrobiony samemu z Mogami.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...