Jump to content
EvilKillaruna

Recenzja kolumn ProAc Response DT8

Recommended Posts

Dobra recenzja. Chylę czoła za bardzo rozbudowaną sekcję objaśniającą różnice brzmieniowe względem ustawienia i akustyki pomieszczenia. :)
Nastawione na rozrywkę, ale wciąż klasowe granie, szkoda tylko, że sam zestaw rzeczywiście wyjątkowo wybredny pod względem akustycznym, przez co na pewno nie w każdym pomieszczeniu się sprawdzą.

Przyznam szczerze, że pod tym względem nieco się zdziwiłem, ponieważ z reguły to konstrukcje podstawkowe typu BR potrafią być wybredne pod względem ustawienia, często nawet względem pozycji słuchacz-kolumny, tym bardziej wyrazy uznania za chęci kombinowania z rozstawieniem tak, aby osiągnąć optimum.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ukrywam, że sporo się nauczyłem na tych kolumnach. Właśnie na takich przeciwnikach można poznać praktyczne znaczenie i przełożenie czynności, o których czytało się w poradnikach i stosowało "bo tak radzą". Na razie jest to pierwsza recenzja kolumnowa pisana na poważnie. Wcześniejszej o KEFach nie liczę, zresztą musiałbym ją zaktualizować o dzisiejszą wiedzę, może też i zdjęcia, bo i cyknąłem trochę fotek przy tej okazji.

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
30 minut temu, Jakub Łopatko napisał:

Wcześniejszej o KEFach nie liczę, zresztą musiałbym ją zaktualizować

Jeśli nie pochłonęło by to zbyt dużo czasu to jest to dobry pomysł. Dodatkowo mógłbyś opisać różnice jakie dają te podstawki które są u Ciebie od niedawna. 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...