Jump to content
Jakub Łopatko

Recenzja słuchawek Audio-Technica ATH-SR50BT

Recommended Posts

Jak zawsze świetna recenzja, przyznam że kilka par słuchawek zgromadzilem ;) to chyba wynika z chęci ucieczki w świat dźwięków porządnych od tych zdecydowanie niechcianych. Zawsze mój wybór był oparty o  recenzje Audiofanatyka. Każdych słucham w zależności od szerokopojetych okoliczności  ;) I też po tych kilku latach zaglądania tu wiem że mam bardzo podobne preferencje odnośnie reprodukcji dźwięku.

Ciekaw jestem jak recenzowane słuchawki wypadają dźwiękowo na tle ath AR5 BT ( recenzowane już jakiś czas temu więc zapewne porównanie może być oparte jedynie na wrażeniu ale też o takie mi chodzi)  funkcjonalnie to oczywiście inny świat.
Bardzo lubię AR5  ale brakuje mi ANC , skolei wspomniane ath700 dźwiękowo rozczarowują dając jednak świetna izolacje i wygodę.

Serdeczne pozdrowienia

Tomek.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dziękuję za ciepłe słowa. Oczywiście w istocie byłoby to porównanie z pamięci, ale AR5 to znacznie większa V-ka jeśli chodzi o dźwięk. Mocniejszy bas z tego co pamiętam, bardziej wycofana średnica, bardziej podkreślona i nosowa góra. SR50BT są bardziej uniwersalne. Z kolei jeśli miałoby to być coś co rozwija dźwięk AR5, to do 1000 zł chyba tylko M50xBT. Jeśli ANC jest na pierwszym miejscu, to wtedy SR50 są najlepszym możliwym wyborem po stronie ATH.

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Recenzja standardowo kompletna i przyjemna. Bazując na tym co ja z SR50BT usłyszałem i po ułożeniu sobie tych wrażeń w głowie, w pełni się z nią zgadzam. Wniosek dla mnie prywatnie, że najlepsze obecnie mobilne słuchawki ATH (takie, które da się kupić) to SR50BT, DSR7BT i MSR7b.

Edited by timecage
  • Like 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za recenzję. Jak zawsze bardzo wysoki poziom!

SR50BT wyglądają na bardzo przyzwoitą pozycję do wejścia w świat wireless.
Cieszy również poprawienie konstrukcji w stosunku do starszych modeli. Skrzypienie słuchawek potrafi mnie doprowadzić do szału.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...