Jump to content

Słuchawki bezprzewodowe do 150 zł

msk10
 Share

Recommended Posts

Cześć i czołem! Jako totalny laik zwracam się do Was z prośbą o pomoc w wyborze słuchawek, do którego się przymierzam od jakiegoś czasu. Kiedyś jak było jeszcze więcej czasu to człowiek coś tam się interesował, coś tam wiedział - teraz po latach już jako kompletny amator sprzętu słuchawkowego chciałbym dobrać słuchawki do takiego totalnego casualowego i codziennego korzystania. W świetle dzisiejszych czasów nie chcę się bawić już w żadne kabelki, więc w skrócie zależy mi najbardziej, aby w miarę solidnie grały, główne przeznaczenie to muzyka w drodze do pracy, bez której nawet nie mam zamiaru ruszać się z domu. Druga sprawa to mikrofon, taki aby w miarę zadowalająco pochłaniały jakieś tam szumy i było mnie słychać przy okazji rozmowy w pociągu czy też częstych konferencji na messengerze/na jakimkolwiek komunikatorze głosowym. Czasem sobie tam pyrknę w jakąś gierę, więc fajnie by było również gdyby nie było jakiś mega opóźnień i lagów, jednak wiem że wszystkiego w takim skromnym przedziale cenowym nie mogę mieć, więc podstawa to muzyka i w miarę solidny mikrofon.

Przeglądałem w cenie trochę produktów, na forum odnalazłem znane już wszystkim chyba i polecane w tej kategorii cenowej Creative Sound Blaster Jam (jeśli ktoś posiada/ł to prosiłbym o osobistą recenzję). Dodatkowo przeglądając przeróżne strony z producentami, raczej z mainstreamu, bo mocno w temat się nie zagłębiałem przez brak czasu - odnalazłem jeszcze następujące marki i modele:

- JBL T450BT

- Panasonic RP-HF400BE-K

- Philips SHB3060BK/00

- Sony WH-CH500B

Od razu zaznaczam, że moja wiedza nie jest na zbyt wysokim poziomie, jeżeli chodzi o temat słuchawek. Sam z siebie, bez problemu mógłbym je wybrać - jednak wolę zapytać bardziej doświadczonych i obytych w temacie ludzi, którzy z pewnością rzucą cenną radę, w którym kierunku pójść lub zarzucą produktem, o którym nawet nie mam świadomości. 

Z góry dziękuję, za wszelką pomoc oraz odpowiedzi - jednak w trakcie dyskusji jeszcze pewnie będzie nie raz okazja! Piątka!

30 minut temu, NuYam napisał:

Pozwoliłem sobie zalinkować, bo nie ma pełnych informacji potrzebnych do odpowiedzi:

https://www.audiofanatyk.pl/jak-poprawnie-pytac-o-zakup-sluchawek-na-forach/

A także:

https://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-bezprzewodowe-bluetooth/

Będąc na Twoim miejscu wybrałbym po prostu z polecanych w zadanym przedziale cenowym i tyle.

Mam wrażenie, ale Twój post taki w celu spławienia kolejnego delikwenta, który "znów pyta o to samo". Wydaje mi się, że wypełniłem i opisałem w pełni, jakiego sprzętu poszukuję. Druga sprawa to - pod podanym linkiem są dwa przedmioty, dla mnie to nie wyznacznik szczególnie, że wiemy jak to jest że sprzętem, co raz to nowsze rzeczy wychodzą, więc może akurat te o które zapytałem lub inne, o których nie mam pojęcia - mogą okazać się zdecydowanie bardziej opłacalne. To jak z wyborem innej rzeczy, nie wybierasz z pierwszego lepszego straganu, tylko przeglądasz i poszukujesz jak najlepszej jakosci. Nie jest to żaden atak w Twoją stronę, ale liczyłem na bardziej przychylne komentarze, przynajmniej te pierwsze :)

Edited by msk10