Jump to content

Napędzenie HX Cloud I


Recommended Posts

Witam. Posiadam słuchawki HyperX Cloud I, postanowiłem, że napędzenie ich czymś lepszym niż integra (ALC-887) powinno być dobrym pomysłem. I oto pytanie, czym je napędzić? Od jednych słyszałem, że SC808 będzie najlepszym wyborem, bo wszystko poniżej dużo mi nie da. Inni z kolei mówili, że wystarczy nawet ta integra + dobry wzmacniacz. Jaka jest wasza opinia na ten temat i czy moglibyście coś polecić? Z góry dzięki.

 

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Cloudy nie mają specjalnych wymagań odnośnie napędu, toteż z perspektywy prądowej Cube będzie jak najbardziej adekwatnym urządzeniem. Powinien móc Pan również poczuć spokojnie różnicę ponad układem zintegrowanym, chociażby w zakresie dynamiki czy przebić. SC808 jest z kolei kartą na bardziej wymagające słuchawki, choć to owszem dobry wybór i z dużą przyszłościowością. Mocno doinwestowana potrafi ścigać się z bardzo drogimi układami USB, jak np. hybrydowym Cayinem HA-3.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Czyli opłaca się zainwestować w SC808? Ten wzmacniacz da radę napędzić Cloudy? I tak z ciekawości, w jaki sposób doinwestowana? ;o Bo zaciekawiłeś mnie, że dźwiękówka za 450 zł może dogonić dźwiękówkę za 2,5k zł.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mayster

Prodigy Cube ma to do siebie, że posiada dobre wejście mikrofonowe. W SC808 jest już z tym gorzej. W takim wypadku zazwyczaj rozsądniej jest podłączać mikrofon do integry, a słuchawki do SC808.

Doinwestowanie, czyli zapewne zakup op-ampów, dzięki którym karta bardzo mocno zyskuje i faktycznie zewnętrzne układy za sporo więcej mogą się przy tej karcie 'spocić', Karta do Cloudów nie będzie zatem w żadnym wypadku ograniczeniem, a wręcz przeciwnie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...