Jump to content
Sign in to follow this  
lunatyk

Tanie słuchawki douszne / wygodne dokanałowe

Recommended Posts

Dzień dobry,

szukam tanich (do około 50 złotych) słuchawek dousznych (ewentualnie wygodnych słuchawek dokanałowych), które będą służyły mi podczas słuchania muzyki w pracy / w drodze na uczelnię. Wygłuszenie nie musi być najlepsze, nawet lepiej gdyby nie odcinały mnie do końca od otoczenia, jednak nie chciałbym aby podczas słuchania muzyki była ona słyszalna przez innych.
Miałem VE Monki przez blisko 2 lata, potem przesiadłem się na Remaxy RM-610D, które grały przyjemniej, jednak były niewygodne na dłuższą metę i odsłuchy powyżej 45 - 60 minut męczyły uszy.
Będą grały z komputerem lub smartfonem. Muzyka której słucham to w 90% blues / rock / metal. Na allegro widzę VE Monk Plus Standard Edition od BigMarasa. Znajdę coś lepszego wśród słuchawek dousznych? Dokanałowe tak jak wspomniałem też rozważę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...