Jump to content

Tani, ładny, pojemny odtwarzacz


novarek
 Share

Recommended Posts

Witam, obecnie korzystam z iPoda Classic 6G na Rockboxie zamiennie z Samsungiem Galaxy SIII. W pierwszym siada bateria i nie wiadomo jak długo pociągnie dysk, drugi jest zmaltretowany :P Szukam jakiegoś fajnego DAPa, słuchawki to nic specjalnego - Brainwavz ProAlpha. Wymagania: względna synergia ze słuchawkami (żeby nie grało gorzej niż obecne połączenia), pojemność min. 32GB (ew. 20GB użytecznej), 64GB będzie aż nadto wystarczające, ale na slot microsdxc bym się pokusił. I estetyka, odpada czarny plastik a'la Sansa Clip. Budżet: 500zł to niestety maksimum, ale mile widziane niższe progi cenowe :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rozważając Twoje kryteria:

1. Cena - do 500zł widzę dwa odtwarzacze, czyli Fiio X1 oraz xDuoo X3. Dwie różne szkoły grania, czyli dźwięk ciepły kontra szybki, dynamiczny i detaliczny.

2. Pojemnościowo nie braknie Ci na żadnym miejsca. Fiio ma jeden slot na micro SD, xDuoo dysponuje takimi dwoma. Jak mnie pamięć nie myli to sloty obsługują do 128GB, ale sprawdź to sobie jeszcze bo nie jestem pewny.

3. Wygląd? Heh... Polecam naprawdę wybrać to co lepiej brzmi, a nie ładnie wygląda :P Oba masz dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych - czarny i srebrny. Osobiście nie liczyłem na to, ale szczotkowane aluminium w xDuoo X3 przypadło mi do gustu jak na żywo zobaczyłem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...