Jump to content

Recenzja słuchawek Audio-Technica ATH-MSR7SE

Recommended Posts

Ciekawa recenzja i ciekawe słuchawki. Bardzo ładne. Szkoda, że niedostępne, bo może bym dołączył do swojej kolekcji. MSR7 nie miałem, ale słuchałem i mi się podobały, więc jak to jest podobny, tylko poprawiony styl grania, to tym bardziej pewnie by podeszły. Szkoda, że nie poprawione jest skrzypienie, bo to może być denerwujące na dłuższą metę (nie można czymś naoliwić tych słuchawek? :D).

• Like 1

Godzinę temu, Corvin74 napisał:

Jak zwykle...to już nudne znowu b.dobra recenzja.. mam dość, ile można chwalić, skandal może jakaś słaba w końcu:D

Nie ma sprawy, załatwione.

6 godzin temu, Bernie napisał:

Szkoda, że nie poprawione jest skrzypienie

To był projekt powstały między MSR7 a MSR7b, więc poprawić poprawili, ale w modelu nowszym.

I tak, powinno dać się naoliwić. Olej do maszyn precyzyjnych powinien pomóc.

• Like 3

11 godzin temu, Jakub Łopatko napisał:

To był projekt powstały między MSR7 a MSR7b, więc poprawić poprawili, ale w modelu nowszym.

To niekoniecznie jest tak oczywiste. MSR7SE zaczęły skrzypieć dopiero po 2-3 miesiącach. Z modelami b też może tak być.

• Like 1

Kiedyś miałem okazje posłuchać tych piękności dzięki @timecage - wtedy nie skrzypiały :)
Natomiast są idealne dla osób, dla których klasyczne MSR7 są za zimne i za ostre - jak dla mnie. MSR7SE to jedne z najfajniejszych nauszników do zabrania na miasto, z drugiej strony szkoda narażać takie śliczności na ryzyko zarysowań :)

21 minut temu, bachankas napisał:

szkoda narażać takie śliczności na ryzyko zarysowań

No jakby nie patrzeć to unikatowe słuchawki których już nie dostaniemy jak słusznie Jakub zauważył, także chować do schowka a potem udać się z nimi do schronu atomowego w jakiejś specjalnie zaprojektowanej komorze beztlenowej żeby kurz się nie zbierał :E

16 godzin temu, Corvin74 napisał:

Jak zwykle...to już nudne znowu b.dobra recenzja.. mam dość, ile można chwalić, skandal może jakaś słaba w końcu:D

Ewentualnie, jeszcze lepsza od tych obecnie, bijąca je na głowę. Wtedy też to będzie zmiana. B|

22 minuty temu, LoCzekk napisał:

No jakby nie patrzeć to unikatowe słuchawki których już nie dostaniemy jak słusznie Jakub zauważył, także chować do schowka a potem udać się z nimi do schronu atomowego w jakiejś specjalnie zaprojektowanej komorze beztlenowej żeby kurz się nie zbierał :E

Szczelna komora i ukryć na księżycu :trollface:

• Haha 1

Ja w nich chodzę po mieście :ph34r:.

3 godziny temu, bachankas napisał:

MSR7SE to jedne z najfajniejszych nauszników do zabrania na miasto, z drugiej strony szkoda narażać takie śliczności na ryzyko zarysowań :)

To był jeden z powodów dla których podesłałem je do recenzji - aby pozostał ślad po ich świetności.