Jump to content
Sign in to follow this  
ideapad

[ROZWIĄZANE] DOKANALOWKI do LG v40 (quad dac z v30) - 500-2000 pln

Recommended Posts

5 minutes ago, Palpatine said:

Widzę dwie możliwości albo masz 60 lat plus i nie bardzo ogarniasz internet jak moi rodzice, albo jesteś z pokolenia milenialsow i wszystko chcesz dostać na tacy. Wszystkie informacje i wszystko o co pytasz jest:

- na facebook IMR

- na tronie IMR

- w wątku na stronie headhifi ale faktycznie ciężko się przebić przez 200 str

- w tym wątku 

Przegladam te strony juz z 30 minut i nie ma nigdzie zadnego regulaminu. Layout jest nieczytelny. Nie ma zadnej zakladki, delivery etc. NIe wiem gdzie ty to znalazles kolego. Zamiast nazywac mnie debilem, moglbys po prostu wkleic link i pomoc. 

Jestem pewny, ze nikogo debilem nie nazwałem. Masz wątpliwości i pytania pisz do producenta, odpowiada bardzo szybko zwykle. Masz maila na ich stronie oraz na f. masz messengera. Chyba nie ma lepszego źródła na rozwianie wątpliwości.

3 minutes ago, Palpatine said:

Jestem pewny, ze nikogo debilem nie nazwałem. Masz wątpliwości i pytania pisz do producenta, odpowiada bardzo szybko zwykle. Masz maila na ich stronie oraz na f. masz messengera. Chyba nie ma lepszego źródła na rozwianie wątpliwości.

rozumiem, czy wiesz moze dlaczego b-good stock (z rozwalonym opakowaniem) maja gwarancje tylko na rok czasu, a nowa sztuka az na 3 lata? Skad taka rozbieznosc czasowa?

Czy Twoj model musiales wypalac i czy nadal dziala bez zarzutow?

1 minute ago, raulendymion said:

Bo to są zwroty. A czemu akurat rok - to pytaj się twórcy słuchawek  na miejscu.

A skad mam wiedziec po zakupie b-stock bedac laikiem (nie jestem fachowcem) czy graja tak jak grac powinny  czyt: jak nowa fabrycznie sztuka?

My tym bardziej nie wiemy. Może to być po prostu polityka sprzedawcy - chcesz 3 lata gwarancji, kup wersję normalną. Polscy sprzedawcy też robią takie myki.

Nowe sztuki kosztują 560 euro i dostajesz trzy lata gwarancji. BStock to są zwroty, czesto jest uszkodzone pudełko lub pojawia się jakaś rysa na podstawce do filtrów etc. Za 200 euro dostajesz tez tylko tok gwarancji. Coś za coś. 

Moja para gra bez zarzutów odkąd ja dostałem. Po 50h dźwięk się już nie zmienia, chociaż wiele osób pisze o 80h.

Mysle, ze skoro masz tyle wątpliwości to na Twoim miejscu lepszym wyborem będzie kupno nowej pary. Nie będziesz miał żadnych wątpliwości.

Edited by Palpatine
  • Like 1

15 minutes ago, Palpatine said:

Nowe sztuki kosztują 560 euro i dostajesz trzy lata gwarancji. BStock to są zwroty, czesto jest uszkodzone pudełko lub pojawia się jakaś rysa na podstawce do filtrów etc. Za 200 euro dostajesz tez tylko tok gwarancji. Coś za coś. 

Moja para gra bez zarzutów odkąd ja dostałem. Po 50h dźwięk się już nie zmienia, chociaż wiele osób pisze o 80h.

Mysle, ze skoro masz tyle wątpliwości to na Twoim miejscu lepszym wyborem będzie kupno nowej pary. Nie będziesz miał żadnych wątpliwości.

Dzieki za odpowiedz, bede bral b-stock good. Jak dojda to zdam relacje na ich temat. Czy wypadaja lepiej min od KZ ZST moich obecnych.

Dodatkowo zadalem pare zapytan na FB do "Boba" odczytal ale mi na nie nie odpowiedzial. 

Takie oto pytania:

1: (B-stock good) its the only package "broken" in this option, or headphones can be scratched or something else ?
2. Warrancy for b-stock good is 1 year, and for the new one is 3 years, why there is so big gap between
3. Im from UK from Derby, if courier will come with headphones to my home, and i will be outside (at work) he will leave package on post office or something like that?
4. I read many reviews about R1 zeniths, just final questions: Are they in Your opinion have enough isolation with sponges for gym (i listen music mostly on gym and bike).
5. Im using headphones with cable (OFE) do u have maby any to sell or recommend headphone guides for R1 zeniths.

Jezeli ktos z was drodzy forumowicze zna na ktores odpowiedzi to bede wdzieczny, bo dostalem cisnienia bo malo ich juz zostalo i zamowilbym je i za pare minut.

Dodatkowo Palpatine, wiesz moze czy mozna zaplacic karta albo zwyklym przelewem?   LLoyds bank (jestem w uk). Nie mam kasy na paypalu, a zanim dojdzie z normalnego konta na pp to minie sporo czasu...

Człowieku : https://imracoustics.com na samym dole w stopce masz metody płatności, 5 sekund szukania. Chyba nie bez powodu zostało to tam umieszczone, miniaturki z różnymi sposobami płatności. 

13 minut temu, ideapad napisał:

1: (B-stock good) its the only package "broken" in this option, or headphones can be scratched or something else ?
2. Warrancy for b-stock good is 1 year, and for the new one is 3 years, why there is so big gap between
3. Im from UK from Derby, if courier will come with headphones to my home, and i will be outside (at work) he will leave package on post office or something like that?
4. I read many reviews about R1 zeniths, just final questions: Are they in Your opinion have enough isolation with sponges for gym (i listen music mostly on gym and bike).
5. Im using headphones with cable (OFE) do u have maby any to sell or recommend headphone guides for R1 zeniths.

Człowiek to nie robot, daj mu czas, może teraz nie może odpisać, może odpisze za godzine, za 5h, może jutro.

Teraz masz czas to przemyśl, czy to na pewno dobry wybór, skoro również na mp3store Ci każdy odradza zakup IMR pod siłownie.

• Like 1

Nie odpowiedziałbym na żadne z tych pytań na jego miejscu. Na każde z innego powodu.

Rozumiem, chce juz zaplacic karta,

Czy znacie koledzy moze jeszcze jakis discount code? za b-stocka wyswietla mi 175F cene. Da sie ja jakos jeszcze obnizyc?

Dziekuje !!!

17 minutes ago, Nehero said:

Człowieku : https://imracoustics.com na samym dole w stopce masz metody płatności, 5 sekund szukania. Chyba nie bez powodu zostało to tam umieszczone, miniaturki z różnymi sposobami płatności. 

Człowiek to nie robot, daj mu czas, może teraz nie może odpisać, może odpisze za godzine, za 5h, może jutro.

Teraz masz czas to przemyśl, czy to na pewno dobry wybór, skoro również na mp3store Ci każdy odradza zakup IMR pod siłownie.

Slucham muzyki tylko na silowni i na rowerze. Uwierz, czuje roznice miedzy sluchawkami za 100zl a za 500zl nawet na silowni. Jak kiedys przesiadlem sie z marketowych na audeo pfe012 to dostalem orgazmu. Slucham muzyki glosno, "Bob" mi odpisal ze nie beda mi one wypadac na silowni, ze nawet prowadnice nie sa potrzebne bo bez tego dobrze leza.

10 minutes ago, Palpatine said:

Nie odpowiedziałbym na żadne z tych pytań na jego miejscu. Na każde z innego powodu.

Nie wiem czemu mnie tak nienawidzisz. Dasz rade mi pomoc z jakims znizkowym kodem rabatowym?

dziekuje !

3 minuty temu, ideapad napisał:

Czy znacie koledzy moze jeszcze jakis discount code? za b-stocka wyswietla mi 175F cene. Da sie ja jakos jeszcze obnizyc?

Skoro kupujesz przez stronę producenta, to pisz do producenta z tym pytaniem. Chociaż zwykle na używki nie ma promocji większej niż już została naniesiona z powodu, że to używka.

Ostatnio tylko była wielka promocja i na używki i na nówki o 50%

Edited by Nehero

6 minutes ago, Nehero said:

Skoro kupujesz przez stronę producenta, to pisz do producenta z tym pytaniem. Chociaż zwykle na używki nie ma promocji większej niż już została naniesiona z powodu, że to używka.

Ostatnio tylko była wielka promocja i na używki i na nówki o 50%

Napisalem, czekam na odpowiedz.

33 minuty temu, Nehero napisał:

Im using headphones with cable (OFE)

W kwestii formalnej tylko dla innych potencjalnych czytających. Nie OFE tylko OTE (Over The Ear).

Kupione ! 180F z przesylka ! 846 zl !

W Tej cenie chyba najlepsze zdecydowanie sluchawki na planecie ziemia ?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

• Create New...