Jump to content

Recommended Posts

Jeszcze 4 dni:)

jakby ktoś się zdecydował na moje Pandory z komisu to też pewnie się skuszę z ciekawości :)

Witam Panowie,

Ja jeszcze śledzę wątek  i się namyślam czy wskoczyć cały na biało w ostatnim momencie. Próbuje tylko jakoś uzasadnić ten zakup gdy w kolekcji mam Nighthawki i Nightowle grające po balansie S6/S7 ceniąc sobie bas... Mam też pewne obawy co do sceny...

Tak ciąglę się biję z myślami :F

To się nie ma co bić, to trzeba zamawiać. Ja też ich w ogóle nie potrzebuję, ale w tej cenie to grzech nie kupić.

@Pawel_PK Zawsze masz możliwość zwrotu, a jak byś zostawił to podejrzewam, że sprzedał bez straty, być może nawet z zyskiem.

Tak jak Junires ja również ich nie potrzebuje - mam kilka fajnych słuchawek i jestem zadowolony (ulubione - hd700) te jednak wyglądają bardzo ciekawie w opisie - jestem bardzo ciekawy jak sobie radzą + wyglądają naprawdę świetnie. Brakuję mi dobrej pary zamkniętych słuchawek (gustuje w otwartych ale czasami ulica jest bardzo głośna...) więc mam nadzieje że mi się spodobają i je zatrzymam... jeśli jednak tak nie będzie to je odsprzedam - cena jest na tyle dobra że raczej na tym nie stracę nawet jeśli do tego dojdzie.

Co się stanie jak nie znajdziemy piątego - we'll see :)

Co do obaw - Panowie, macie możliwość zwrotu i możecie z niego skorzystać. Natomiast zgadzam się też z tym, że przy ewentualnej odsprzedaży, jeżeli będziecie stratni, to bardzo niewiele, tym bardziej, jakbyście chcieli to np. na Head-fi wystawić. 

Macie jeszcze 3 dni na zastanowienie się, więc na spokojnie :)

• Like 1

Godzinę temu, Hir0 napisał:

być może nawet z zyskiem.

Już widzę tych wszystkich Januszy Biznesu pokolei wpisujących się na listę, by później sprzedać z zyskiem.:monkey:

Dajcie już spokój z tym zyskiem, jest możliwość zwrotu i to wystarczy, dwa tygodnie to dość czasu żeby się zdecydować.

13 minut temu, Nehero napisał:

Już widzę tych wszystkich Januszy Biznesu pokolei wpisujących się na listę, by później sprzedać z zyskiem.:monkey:

Raczej nie to forum. Chociaż czasami wystarczy tylko jedna pozytywna recenzja i ludzie szaleją.

Panowie, ja nadal jestem tym piątym:) Zwyczajnie czekam czy mnie raty przejdą i zamawiamy!!🤩

• Like 1

A ja natomiast powiem ze swojej strony, że jeśli zdarzy mi się mieć na testach ten konkretny model i będę miał pod ręką pasujące wtyki, będzie opcja na kabel BAL na bazie najnowszego AC3B. Chyba że fabryka będzie faktycznie na tyle dobra, że nie będzie ku temu sensu :).

Chcialem wjechac na biało.... Prosze o dopisanie mnie do listy i dostarczenie European walnut 😊

Posted (edited)
W dniu 9.07.2019 o 11:16, Audiomagic.pl napisał:

Zwroty są, takie macie prawo i nie wyobrażamy sobie Wam go odbierać :)

Jak zamkniemy listę i będzie was min. 5 to wtedy będziemy się z każdym z Was kontaktować. 

1. Juniores - European Walnut
2. Hir0 - Standard
3. J4r3k - Standard

Dopiszcie mnie do wersji standard .  Właśnie takie coś jest mi teraz potrzebne.

HirO jest dzisiaj bardzo hojny , duuże dzięki

Edited by pablo650
  • Like 1

W dniu 17.07.2019 o 17:46, Hir0 napisał:

Raczej nie to forum. Chociaż czasami wystarczy tylko jedna pozytywna recenzja i ludzie szaleją.

Jeśli recenzja wiarygodna i rzetelna, to nie ma się co dziwić :).

1. Juniores - European Walnut
2. Hir0 - Standard
3. J4r3k - Standard
4. Eyeer - Standard
5. Pyczkens - Standard (proszę o potwierdzenie?)

6. Pawel_PK - European Walnut
7. Pablo650 - Standard

Panowie - jest w wątku lista, proszę następnym razem ją przeklejać, bo się bałagan robi i mam nadzieję że nikogo nie ominąłem.

Do końca dzisiejszego dnia, jeżeli macie jakieś zmiany to proszę na pw. O 22:00 zamykam listę na stałe i zamawiam wedle Waszych wytycznych, żeby jak najszybciej dojechało. 

Każdego z Was proszę też o wiadomość na pw, to prześle Wam dane do przelewu. 

Dziękuję za zainteresowanie, od razu możecie startować z sugestiami na kolejne tego typu akcje na produkty z naszej dystrybucji.

Od razu sugestia - możemy też uruchomić jakąś sprzedaż grupową, nawet na nie-nowości. Jeżeli będzie 5 chętnych osób na zakup danego sprzętu, to zrobimy również jakąś specjalną cenę :)

• Like 2
  • Thanks 1

To może jakaś ciekawa grupowa promocja do zasilenia Magnich? Używam obecnie Creative X7LE - jestem z tego DACa/Wzmacniacza bardzo zadowolony - parametry ma również bardzo fajne ale myślę że da się mieć coś lepszego :)

Posted (edited)

@Eyeer To jest dość indywidualna sprawa co kto by chciał wyciągnąć z DAC/AMPa, w którą stronę pójść, czy więcej basu, czy średnicy, czy kryształowa góra itd :D

A ja biedny rzuciłem temat Magni na forum i sam teraz nie moge (moge, ale nie powinnem w obecnej sytuacji) ich kupić :( Może komuś nie podejdą i sie połasze na odkupienie za jakiś czas :D

Edited by pabloj
  • Upvote 1