Jump to content

Recommended Posts

Witajcie,

pytaliście, więc jest. 

kennerton-Magni-768x768.thumb.jpg.618848da4cf205b3b709ec8be40d9d7b.jpg

Uruchamiamy preorder na nowe słuchawki od Kennerton - Magni. Możecie zamawiać wersję standardową lub European Walnut. 

https://kennerton.com/shop/magni/

https://kennerton.com/shop/magni-european-walnut/

Cena detaliczna 2990 zł / Cena Preorder 1990 zł

Zapisy w formie listy tutaj lub poprzez kontakt na pw. 

Uwaga : Preorder odbędzie się jeżeli zbierzemy przynajmniej 5-ciu chętnych, więc wszystko w Waszych rękach B|

Zapisy zbieramy do 20.07.2019, planowana dostawa do 10.08.2019 (będzie to przesyłka lotnicza z Petersburga, bardzo możliwe że nawet do końca Lipca uda się je do was dostarczyć).

Powodzonka!
 

  • Like 7
Link to post
Share on other sites

Zwroty są, takie macie prawo i nie wyobrażamy sobie Wam go odbierać :)

18 godzin temu, Juniores napisał:

O taki spontaniczny odruch mi chodziło, proszę mnie wpisać na listę z European Walnut :D Jeśli potrzebne są jakieś dane, to poproszę wiadomość na PW.

Jak zamkniemy listę i będzie was min. 5 to wtedy będziemy się z każdym z Was kontaktować. 

1. Juniores - European Walnut
2. Hir0 - Standard
3. J4r3k - Standard

Link to post
Share on other sites

To tak jak wyżej, dla mnie wersja standard.

@Audiomagic.pl Tak patrzę jeszcze na specki 33 Ohmy, max input power 250 mW, to do Aune X1s 10th gdzie przy 32 Ohm jest 560 mW raczej nie podłączę. Chyba że wyjdzie na to że przy ok. 50% volume będzie te 250 mW.

Edited by j4r3k
Link to post
Share on other sites
W dniu 9.07.2019 o 11:25, j4r3k napisał:

@Audiomagic.plTak patrzę jeszcze na specki 33 Ohmy, max input power 250 mW, to do Aune X1s 10th gdzie przy 32 Ohm jest 560 mW raczej nie podłączę. Chyba że wyjdzie na to że przy ok. 50% volume będzie te 250 mW.

Panowie czy to będzie problem? X1s ma chyba na wyjściu 5 Ohm, to 33 jest już poniżej 40.

Link to post
Share on other sites

Dlaczego 1,2 W skoro podane jest przy 32 Ohm, 560 mW? Wiadomo, że nie zamierzam kurka odkręcać jak szalony, chodziło bardziej czy nawet przy niskim volume nie będzie problemu (chodzi o ratio oporności ~1:8).

Link to post
Share on other sites

Cześć, 

Zanim zamówię, nie znalazłem  tych informacji :

  • Czy kabel jest wymienny, chodzi mi o balans 2,5 lub 4,4 . Mam ibasso z amp 8 a tam jest tylko wyjście  po balansie 4,4. Jak nie ma balansu w zestawie to będę musiał dokupić modowany kabel 
  • Czy ktoś wie czy ibasso dx 150 je napędzi ?

Pozdrawiam 

 

 

Link to post
Share on other sites

Ludzie nie śpimy! Kennerton Audio piszę o tym modelu na swoim facebooku: "Our newest model, Kennerton Magni. We are very happy to receive such a high estimation. Yes, perhaps, this is one of the best headphones in our history." Wiem, że to żaden wyznacznik i nie mówią o żadnych kryteriach jednak trzeba sobie zadać dwa pytania. Czy firma Kennerton wypuściła kiedyś słaby model który był konkretną klapą? Oraz czy w cenie 2 tys zł istnieją słuchawki równie pięknie wykonane co te?

Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, j4r3k napisał:

ich najlepszy model? to co robią modele za 2-3k EUR?

Oczywiście mowa tutaj napewno o najlepszym modelu w jakimś przedziale cenowym, to jest tak oczywiste, że szkoda marnować paluszków, aby dopisywać to. Zawsze rozchodzi się o coś najlepszego, najbardziej opłacalnego w danym przedziale cenowym. 

Również może być podobny do flagowca, ale w dużo niższej cenie, gorszej jakości, no i oczywiście gorszej jakości brzmienia, ale może nawiązywać do flagowca po dopiesczeniu na wszystkie możliwe strony tylko w uboższym wydaniu, tak zwana " bieda edition".

Ale należy mieć na uwadze, że to dalej opis, który ma w sobie sporo marketingu, lecz nikt nie powiedział, że nie może być w tym ziarna prawdy.

:ph34r:                             :ph34r:                            :ph34r:

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, j4r3k napisał:

taka papka marketingowa, ich najlepszy model? to co robią modele za 2-3k EUR?

Sprzedażowo. AKG też wybiło się na K240, nie na swoich flagowcach (których od czasów K1000 nie potrafią projektować (K8) lub wręcz nie chcą (MySphere)). Tak samo Audeze ze swoimi LCD-2. Kennerton cały czas się rozwija i dlatego trzymam za nich kciuki. Odiny posiadał i bardzo mocno chwalił @FIREGON, u mnie też zebrały sporo pozytywnych wrażeń.

Link to post
Share on other sites

Biorąc przykład z rynku telefonów, to tam nie flagowce, a średniaki zapewniają firmie największy przychód. Dlatego Apple w ostatnim czasie dostało po dupce i już nie jest najbogatszą firmą.

Apple miało średniaki, to ludzie kupowali nałogowo, mowa tutaj o iPhone SE, bardzo wielu ludzi sobie go chwaliło i naprawdę to był telefon chętnie kupowany, mały, tani, dobry. 

Teraz nie mają, a pierwszy nowy telefon to koszt koło 3,5k zł Iphone Xr, daleko mu z ceną do średniaka, chociaż reklamowany był jako budżetowy telefon. W języku Apple faktycznie to budżetowiec. Flagowiec to też nie jest. iPhone SE już też jest stary, a nie wszystkich stać na flagowca od Apple. Stąd Apple spadło z  rynku, a również też przez brak powiewu świeżości, nowe iPhony to tylko odgrzewane kotlety. iPhone X był przełomowy i zbyt dobry, więc wycofany. Nu nu nu Apple, złe posunięcia.

I również w świecie słuchawkowym, to średnie modele promują firmę i zapewniają bogactwo, bo więcej ludzi, może sobie na nie pozwolić. Flagowce za 10k, 20k, 30k, 300k kupuje o wiele mniej osób.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...