Jump to content

Recommended Posts

Najlepsze, że na stronie Audioquesta o tym niby nowym DF Cobalt cisza. Nie ma ani jednej wzmianki.

Może być coś na rzeczy bo i francuskie i hiszpańskie sklepy podawały info. Audioquest pewnie pokaże go na targach, a później będzie oficjalne info.

Fake też jest realny, ktoś tylko zmienił ESS Sabre na najnowszy model, resztę zostawił z Reda i cena...musimy czekać, chociaż zacząłem już na niego odkładać cebuliony.

Na hypehifi tez ktoś wkleił info o nowej ważce, ale niestety nie podano źródła, wiec spekulacja taka sama jak u nas.

Po pierwsze kupuje w dniu premiery o ile cena będzie rozsądna. Skoro jemu tak swietnie to gra z CA Polaris 2 to z R1Z powinno zagrać podobnie, gdyż to taka sama sygnatura jedynie IMR oceniane sa lepiej ze względu na sq. Po trzecie mniejszy rozmiar niż Red, po czwarte lepiej gra od Reda po piąte nie drenuje baterii. Zabrakło mi jedynie pełniejszego porównania względem Red i Black.

Ten Darko to jakiś  Chuck Noris świata audio . On już go ma i słucha , a na stronie producenta o nim cisza . 

Jaram się jak pochodnia! Co do rozmiaru to nie powiedziałbym że mniejszy. Objętościowo wydaje się być większy poprzez zaokrąglenie dołu. Jeżeli będzie w cenie do 1000zl to trzeba będzie kupić na próbę :)

13 minut temu, Noah napisał:

Ten Darko to jakiś  Chuck Noris świata audio . On już go ma i słucha , a na stronie producenta o nim cisza . 

Widocznie AQ uczy się marketingu od najlepszych - Apple też przed premierą wrzuca kilka przecieków, żeby zrobić hype, i w momencie premiery pod salonami ma kilkugodzinne kolejki ;)

27 minut temu, Noah napisał:

Wiele sztuk zostało rozeslanych. NDA skończyło się 10h temu i zaczynaja się pojawiać materiały w sieci.

Ja już mam pierwsze wrażenia :

1) ale drogie 

2) muszę to mieć . 

Narazie tyle . 

@Noah facet powiedział, że Red gra na poziomie V30/V40/V50 ale Cobalt to już wyższa półka, więc nie dziwie się, że i Ciebie zaintrygował. Cena w USA 299$ wydaje się być jednak trochę przesadzona, nawet mimo najnowszej kostki ESS

No właśnie dla tego mnie interesuje . Dla mnie osobiście to red i v30 grają w tej samej lidze . Cobalt zapewne zagra lepiej od reda , inaczej nie miałby racji bytu . 

Jest oficjalne info - From MP3 to MQA and Hi-Res, AudioQuest’s DragonFly DACs—Black, Red, and the new Cobalt—preserve the body, warmth, and natural color in all your music. Experience more beauty at home and everywhere you listen.

75db56e746698812gen.jpg

Edited by Palpatine

Cenowo niestety to się zaczyna robić półka używanego Mojo, ale jak będzie redukcja o 50% po jakimś czasie jak to miało miejsce z Black/Red to już będzie całkiem sympatycznie ;)

Mojo jest nie warty swojej ceny. O ile gra przyjemnie to obcina scenę do minimum co jest absolutnie nieakceptowalne.

• Thanks 1
  • Upvote 1

Nie obcina tylko zaokrągla :D robiąc to na swój sposób, a zauważ, że nie ma zbyt wiele sprzętów, które potrafią się popisać taką głębokością (kosztem szerokości co prawda, ale zawsze). Dochodzi do tego całe wiadro mocy. No ale nie ma co robić OT bo się Audioquest obrazi :D 

A, no i duży plus za dołączoną przelotkę USB C -> A

"Według przeprowadzonych przez nas testów, adapter Apple Lightning-to- USB 3 Camera Adapter (z portem ładowania) brzmi lepiej i jest bardziej niezawodny od tańszego adaptera Apple Lightning-to-USB Adapter" - no tu już pełne zaskoczenie :ph34r:

Edited by decees

"DragonFly Cobalt
To kolejny model w rodzinie.
Jest i będzie modelem najlepiej grającym, od dobrze znanych Black i Red, które pozostają w ofercie.
Ostateczna cena nie jest jeszcze znana , ale może wynosić ok. 1.100-1.200 zł.
Dostępność, pod koniec lata."

żródło - Audioquest Polska

Edited by Palpatine

2 minuty temu, Palpatine napisał:

Ostateczna cena nie jest jeszcze znana , ale może wynosić ok. 1.100-1.200 zł.
Dostępność, pod koniec lata

To nie tak prędko. Jest czas przemyśleć albo uzbierać kasę, jak zostanie coś w kieszeni po wakacjach. ;)