Jump to content

Recommended Posts

Mimo wszystko bym je sobie odpuścił bo jakoś nie widzę możliwości podpięcia przewodowego a to u mnie skreśla produkt.

Mają opcję podpięcia po kablu ale nie za pomocą jacka tylko USB. Do Klocka tego nie podepniesz kablem, tylko przez BT. 

3 minuty temu, Skyline55555308 napisał:

Dojdzie do tego że kupię hyperx i wyślę je na rekabling :/

Tylko tym razem nie popełnij błędu i kup pierwszą wersję. 

28 minut temu, Skyline55555308 napisał:

Mój wujek audiofil który obcowal z moimi hyperx cloudami stwierdził że za takie pieniądze to bardzo dobry sprzęt.

Ale te słuchawki akurat są godne polecenia jako nieliczne gamingowe, więc wujek potwierdził jedynie słuszność. Sam ich nie słuchałem, lecz wystarczająco się o nich tutaj pisało w pozytywnym sensie wraz z recenzjami i zaszczytnym miejscem w polecanych słuchawkach dla gracza.

Słuchaj jeśli naprawdę chcesz je kupić, to pewnie i tak je kupisz. Pamiętaj tylko, że kupując przez internet masz min. 14 dni na zwrot o ile sklep nie stanowi inaczej. Jest to jedyny most, który można wykorzystać w momencie pomyłki.

Mnie się one ani nie podobają wizualnie, a do tego nie widziałoby mi się płacić za coś co tylko pogorszy dźwięk, skoro za tą samą cenę mógłbym mieć normalne słuchawki bez zbędnych bajerów. Szczególnie, że według recenzji następuje degradacja brzmienia przy włączonym bajerze, jak kolega wyżej pisał. Sam zadaj sobie pytanie czy warto za coś takiego płacić.

Możesz też sprawdzić Ultrasone 780 - z tym, że trzeba im jakoś wpiąć mikrofon. Mocna Vka, dużo basu -bardzo rozrywkowe granie.

Tylko że jak mówisz że w sumie to olać mikrofon i na kablu to dlaczego nie iść w coś serio dobrego skoro masz te 800 zł do wydania? Choćby w takie AKG K550 MKIII czy Beyerdynamic DT150.

3 minuty temu, Dubek napisał:

Tylko że jak mówisz że w sumie to olać mikrofon i na kablu to dlaczego nie iść w coś serio dobrego skoro masz te 800 zł do wydania? Choćby w takie AKG K550 MKIII czy Beyerdynamic DT150.

550 będą miały za mało bejsu, kolega ma obecnie Cloudy

11 minut temu, Palpatine napisał:

550 będą miały za mało bejsu, kolega ma obecnie Cloudy

No to Audio-Technica ATH-M50x tyle że mniej wygodne na pewno, ale basu powinno być pod dostatkiem :P

Teraz, Dubek napisał:

No to Audio-Technica ATH-M50x tyle że mniej wygodne na pewno, ale basu powinno być pod dostatkiem :P

Jakoś nie jestem ich fanem, ale jak polecasz ;) :P

Podaliśmy autorowi wątku tyle przykładów że teraz powinien sobie spokojnie poczytać recenzje w internecie wszystkich i coś wybrać :)

• Like 1

Osobiście nie znam tych Senków. 

Możesz też zrobić tak - kupić dobrej jakości słuchawki za kwotę 600-700zl I dodatkowo mikrofon osobny np. ModMic 4.0 za około 200zl. Do tego konwerter np. Taki https://allegro.pl/oferta/adapter-przejsciowka-audio-ps4-xbox-one-mikrofon-7849303356 I masz na prawdę dobry zestaw audio z odczepianym mikrofonem. 

Sam się zastanawiam nad takim rozwiązaniem z tym że moje docelowe słuchawki jednak będą w trochę większym budżecie. 

• Thanks 1

9 minut temu, Skyline55555308 napisał:

Ja ich nie znam, ale myślę że warto przynajmniej poczytać recenzję, ew. zamówić z opcją oddania

Ok dziękuję wszystkim za pomoc. Postaram się w miarę możliwości zrobić odsłuch tych modeli. Jak coś wybiorę napewno dam znać. Jeszcze raz dzięki za poświęcony mi czas. 

Wracam ponownie. Podszedłem do waszych porad całkiem serio odluchalem kilka modeli, odluchalem też kilka moich modeli które mnie interesowały. Mój pierwszy wybór i chyba najważniejszy padł na słuchawki 

HyperX Cloud Revolver Pro. 

Drugi mniej istotny bo nie do konsoli tylko bardziej pod smartfona padł na 

HyperX Cloud Core 

Wszystko że tak powiem z jednej stajni do tej pory cloud dla mnie sprawdzał się idealnie maja mały mankament w postaci nie trwałego kabla(pekajaca otulina) . Na szczęście w tym sklepie w którym kupowałem nie jest tak jak w euro rtv agd że gwarancja na kabel nie obowiązuje. Dzięki jeszcze raz za poświęcony mi czas. Pozdro

https://ibb.co/JsQ8mqb

https://ibb.co/mz76LtQ

Nie może być braku gwarancji na kabel. Gwarancja może być ograniczona na materiały eksploatacyjne, lampy elektronowe itd., ale nie na kabel i nie z pełnym wyłączeniem. Taki zapis jest prawdopodobnie sprzeczny z gwarancją producenta oraz wprost z prawem konsumenta. 

1 minutę temu, Jakub Łopatko napisał:

Nie może być braku gwarancji na kabel. Gwarancja może być ograniczona na materiały eksploatacyjne, lampy elektronowe itd., ale nie na kabel i nie z pełnym wyłączeniem. Taki zapis jest prawdopodobnie sprzeczny z gwarancją producenta oraz wprost z prawem konsumenta. 

Jak rok temu reklamowa Lem cloudy to gościu w euro rtv agd nie uznał mi w sklepie gwarancji. Ale dziękuję Ci za to że mnie oswieciles następnym razem jak kupie u nich słuchawki to ten gościu będzie musiał oddać się na gwarancje

Po prostu pierwszy raz się spotykam z tym, aby kabel był wyłączony z gwarancji. Widziałem że np. na słuchawki są 2 lata, na pady rok, a na lampy pół roku, ale nigdy nie spotkałem się z wyłączeniem kompletnie okablowania. Powstrzymałbym się też od agresji i rękoczynów wobec obsługi, bo to nie ich wina :). Najlepiej jest całą sytuację na spokojnie zweryfikować:

• jaka przysługuje gwarancja ze strony samego producenta i czy sprzęt posiada jakiekolwiek adnotacje, że producent po swojej stronie wyklucza defekty okablowania z gwarancji?
  • czy zapisy o wykluczeniu okablowania są w regulaminie sklepu?
  • czy jest to przypadek tylko tych konkretnych słuchawek, producenta, czy wszystkich słuchawek oferowanych w sprzedaży?
  • czy takie zapisy mają swój narzut również na rękojmię?
  • czy była już gdzieś opisywana podobna sytuacja i jak została rozwiązana?

Jako konsumentom przysługuje nam oczywiście możliwość dobrowolnego dokonania zakupów w innym miejscu, więc jeśli np. sklep X lub Y posiada zapisy z którym się nie zgadzam, dokonuję go gdzie indziej, nawet drożej.

1 minutę temu, Jakub Łopatko napisał:

Po prostu pierwszy raz się spotykam z tym, aby kabel był wyłączony z gwarancji. Widziałem że np. na słuchawki są 2 lata, na pady rok, a na lampy pół roku, ale nigdy nie spotkałem się z wyłączeniem kompletnie okablowania. Powstrzymałbym się też od agresji i rękoczynów wobec obsługi, bo to nie ich wina :). Najlepiej jest całą sytuację na spokojnie zweryfikować:

• jaka przysługuje gwarancja ze strony samego producenta i czy sprzęt posiada jakiekolwiek adnotacje, że producent po swojej stronie wyklucza defekty okablowania z gwarancji?
  • czy zapisy o wykluczeniu okablowania są w regulaminie sklepu?
  • czy jest to przypadek tylko tych konkretnych słuchawek, producenta, czy wszystkich słuchawek oferowanych w sprzedaży?
  • czy takie zapisy mają swój narzut również na rękojmię?
  • czy była już gdzieś opisywana podobna sytuacja i jak została rozwiązana?

Z tego co mi wiadomo to we wszystkich cloudach strzela otulina w miejscu gdzie jest rozgalezienie na jacki. Musiałem oddać je na recabling. 

14 godzin temu, Skyline55555308 napisał:

Z tego co mi wiadomo to we wszystkich cloudach strzela otulina w miejscu gdzie jest rozgalezienie na jacki. Musiałem oddać je na recabling. 

No raczej nie... Mam 2 pary Cloudów I od około 4 lat i chociaż kable zaczynają przypominać telefoniczne spiralki to nic w nich nie pęka.