Jump to content

Recommended Posts

10 minut temu, Palpatine napisał:

Czy te słuchawki spełniają wszystkie wymogi?

Audio-Technica ATH-PDG1

https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-gamingowych-audio-technica-ath-pdg1/

Wszystko mi w nich pasuje prócz jednej rzeczy. Wiem że teraz zostanę wysmiany itp itd ale ja poprostu lubię... Czuć to co mam na głowie dla mnie wyglądają na zbyt lekkie i pewnie takie są bo w recenzji pisze o tym. Przepraszam za moją wybrednosc. 

1 minutę temu, Skyline55555308 napisał:

Powiem wam szczerze że w życiu bym nie pomyślał ile to sproblemow może być z kupnem słuchawek. Cały czas chodz mi plantronics rig 800 LX po głowie wszyscy je chwała a wy ich nie znacie i nie wiem co mam o nich myśleć 

My poleciliśmy Ci sprawdzone słuchawki warte swoich kwot. Chcesz to kup przez internet masz 14 dni na zwrot.

3 minuty temu, Palpatine napisał:

My poleciliśmy Ci sprawdzone słuchawki warte swoich kwot. Chcesz to kup przez internet masz 14 dni na zwrot.

Moze mógłbyś wejść na specyfikację tych plantronicsow i zobaczyć czy są warte swojej ceny. Jeśli to nie problem 

Moze mógłbyś wejść na specyfikację tych plantronicsow i zobaczyć czy są warte swojej ceny. Jeśli to nie problem 

Czy nie pisałeś 5 minut temu, że nie chcesz słuchawek bezprzewodowych?

Specyfikacja nic Ci nie powie oprócz rzeczy typu: łatwość w napędzeniu (SPL, impedancja). 

Kup przez internet, wyrób sobie o nich zdanie w ciągu tygodnia a w kolejnym je odeślij jak Ci nie podpasuja. 

1 minutę temu, Palpatine napisał:

Czy nie pisałeś 5 minut temu, że nie chcesz słuchawek bezprzewodowych?

No bo nie chce ale jak czytam o słuchawkach do xpudla i widzę że w kółko wszyscy piszą o tych plantronicsach to człowiek zaczyna się zastanawiać. Oczywiście że wolałbym na kablu. 

No bo nie chce ale jak czytam o słuchawkach do xpudla i widzę że w kółko wszyscy piszą o tych plantronicsach to człowiek zaczyna się zastanawiać. Oczywiście że wolałbym na kablu. 

Ale wiesz, że to jest płatny marketing aby tacy jak Ty je kupili?

@Skyline55555308 Czy te plaxtro coś tam, mają jakąs recenzję na szanowanym blogu, stronie jak audiofanatyk, high fidelity, hifi philosophy, kropka, czy też zagranicznych serwisach? Bo jeśli nie, to najprawdopodobniej nie są tego warte, skoro ich tam nie ma. To że zbierają dobre opinie, to zasługa tego, że kupują je osoby, które nigdy zapewne nie słyszały normalnych słuchawek i jedyne ich doświadczenie to przepłacone i przereklamowane słuchawki gamingowe.

A zresztą masz w rodzinie audiofila, zapytaj jego co myśli o nich. Każdy próbuje Cie przekonać, że ten wyrób słuchawkowy bardzo możliwe że jest szmelcem, bo nawet tak wygląda. Dolby Atmos? No cóż marnie to widzę jak prawdziwe Dolby Atmos jest zbudowane na zasadzie na przykład 7.2.1, czyli 7 głośników rozstawionych wokół Ciebie, 1 subwoofera i 2 satelitek odpowiadających właśnie za Atmos. To gdzie Ty w słuchawkach !!!STEREO = 2.0!!! widzisz system kolumnowy 7.2.1, aby otrzymać Dolby Atmos? Nie widzisz tutaj oszustwa i marketingu? 

Grać słuchawki będą, ale czy warte to będzie 500 zł? To już niekoniecznie. A patrząc jakie tam "topowe technologie" dali, to obawiam się, że za Dolby Atmos płacisz połowę ceny, plus marka, to boję się pomyśleć, co tam za przetworniki wsadzili, skoro bajery słuchawek to pewnie jest to znaczna część ceny. I to wcale nie jest głupia kalkulacja, skoro to Dolby Atmos czyli "och i ach" w świecie kina domowego. 

6 minut temu, Nehero napisał:

@Skyline55555308 Czy te plaxtro coś tam, mają jakąs recenzję na szanowanym blogu, stronie jak audiofanatyk, high fidelity, hifi philosophy, kropka, czy też zagranicznych serwisach? Bo jeśli nie, to najprawdopodobniej nie są tego warte, skoro ich tam nie ma. To że zbierają dobre opinie, to zasługa tego, że kupują je osoby, które nigdy zapewne nie słyszały normalnych słuchawek i jedyne ich doświadczenie to przepłacone i przereklamowane słuchawki gamingowe.

A zresztą masz w rodzinie audiofila, zapytaj jego co myśli o nich. Każdy próbuje Cie przekonać, że ten wyrób słuchawkowy bardzo możliwe że jest szmelcem, bo nawet tak wygląda. Dolby Atmos? No cóż marnie to widzę jak prawdziwe Dolby Atmos jest zbudowane na zasadzie na przykład 7.2.1, czyli 7 głośników rozstawionych wokół Ciebie, 1 subwoofera i 2 satelitek odpowiadających właśnie za Atmos. To gdzie Ty w słuchawkach !!!STEREO = 2.0!!! widzisz system kolumnowy 7.2.1, aby otrzymać Dolby Atmos? Nie widzisz tutaj oszustwa i marketingu? 

Grać słuchawki będą, ale czy warte to będzie 500 zł? To już niekoniecznie. A patrząc jakie tam "topowe technologie" dali, to obawiam się, że za Dolby Atmos płacisz połowę ceny, plus marka, to boję się pomyśleć, co tam za przetworniki wsadzili, skoro bajery słuchawek to pewnie jest to znaczna część ceny. I to wcale nie jest głupia kalkulacja, skoro to Dolby Atmos czyli "och i ach" w świecie kina domowego. 

Mój wujek audiofil który obcowal z moimi hyperx cloudami stwierdził że za takie pieniądze to bardzo dobry sprzęt. On ma słuchawki za ponad 20 tysięcy ma słuch jak kot i podnieca się jak słucha klasyków. Ja jestem zwykłym userem Xboxa który ma cloud po to żeby podniecać się dźwiękiem diesla w forzie motorsport 7 bo to tego służy mi Xbox. Muzyka której słucham jednych doprowadza do padaczki a mi sprawia gesia skórkę. Nie mam ogromnych wymagań jeśli chodzi o odsłuch. Ale nie chce też wydać 800 zł na jakieś gówno które będzie warte połowę ceny 

3 minuty temu, sirkszak napisał:

Hmmmmm tak z ciekawości to wyszukałem recenzje tych plantronicsów i o dziwo najwięcej punktów dostają.... za jakość dźwięków po wyłączeniu wszystkich bajerów :/

Bo... Tak rzeczywiście jest. W Windowsie też polecam wyłączyć wszystkie bass boostery I inne bajery. Na prawdę pogarsza to dźwięk :)

1 minutę temu, LoCzekk napisał:

Bo... Tak rzeczywiście jest. W Windowsie też polecam wyłączyć wszystkie bass boostery I inne bajery. Na prawdę pogarsza to dźwięk :)

W xbox one nie ma czegoś takiego chyba że wykupi abonament na atmos ale to muszę mieć wtedy słuchawki z atmosem