Jump to content

Recommended Posts

Witam nie wiem czy temat był już przerabiany. Potrzebuję porady jakie będą najlepsze słuchawki do Xbox one. Budżet to 800 zł.Interesują mnie słuchawki pełne najlepiej gamingowe z doczepianym mikrofonem. Wejście standard 3,5.za wszelką pomoc bardzo dziękuję :). PS do tej pory używałem hyperx cloud 2 niestety kabel w nich jest tragicznie wykonany i pęka. Słuchawki poszły na rekabling. Poszukuję coś co równie dobrze gra jak hyperx ale są klasę lub 2 wyżej. 

Edited by Skyline55555308

Bt bluetooth? Pad się łączy przez Bt słuchawki nie wiem wiem że z tyłu jest optical coś tam

7 minut temu, Soundy napisał:

Problem w słuchawkach gamingowych jest taki, że 99% ich rynku gra tak samo - słabo, a już napewno nieadekwatnie do ceny.

Nie zgodzę się souncloudy które mam grają mega dobrze niestety maja badziewny kabel który po 2 miesiącach pęka 

8 minut temu, Skyline55555308 napisał:

Bt bluetooth? Pad się łączy przez Bt słuchawki nie wiem wiem że z tyłu jest optical coś tam

Nie zgodzę się souncloudy które mam grają mega dobrze niestety maja badziewny kabel który po 2 miesiącach pęka 

To poczytaj w necie i się dowiedz czy można słuchawki połączyć przez Bluetooth z Xboxem. W PS3/4 można. Zawsze to dodatkowa opcja i brak plączącego się kabla.

Cloudy hmmm tylko pierwsza wersja grała poprawnie (rebrand Takstar Pro80) reszta to badziew i nabijanie kasy głównie przez naiwnych nastolatków. No ale jak się nie ma wiedzy, a wyrocznią są youtuberzy to tak bywa 

Edited by Palpatine
1 minutę temu, Skyline55555308 napisał:

Wyczytałem że można połączyć się przez Bt. Co powiesz na temat plantronics z atmosem? 

Atmos w słuchawkach to bujda, wirtualnie modowany dźwięk który udaje prawdziwego atmosa. Ja posiadam od jakiegoś czasu Sennheiser HD 4.50 BTNC i w sumie mogę polecić jeśli lubisz w miarę wyrównane granie, scena nie jest duża ale to zamknięte słuchawki z aktywną redukcją szumów. Działają tak po BT jak i po kablu, są lekkie i wygodne. 

No to źle zakładasz bo Sony poza właśnie tymi rzeczami o których napisałeś robi naprawdę dobre słuchawki, oczywiście nie mówimy tutaj o pchełkach za 40 zł czy słabych nausznych za 150 czy 200 zł. Te o których napisał @Palpatine czyli WH-H900N czy WH-1000XM2 to są bardzo dobre słuchawki. Cloudy które posiadasz robi firma Kingston która produkuje przede wszystkim kości RAM, dyski twarde, pendrive i karty pamięci a mimo to kupiłeś i zachwalasz te słuchawki. 

1 minutę temu, Dubek napisał:

No to źle zakładasz bo Sony poza właśnie tymi rzeczami o których napisałeś robi naprawdę dobre słuchawki, oczywiście nie mówimy tutaj o pchełkach za 40 zł czy słabych nausznych za 150 czy 200 zł. Te o których napisał @Palpatine czyli WH-H900N czy WH-1000XM2 to są bardzo dobre słuchawki. Cloudy które posiadasz robi firma Kingston która produkuje przede wszystkim kości RAM, dyski twarde, pendrive i karty pamięci a mimo to kupiłeś i zachwalasz te słuchawki. 

Kingston robi zespoły głównie do komputerów  gamingowych więc słuchawki gamingowe nie odbiegają za bardzo od tego czym Kingston się zajmuje 

• Haha 2

Pytanie czy chcesz kupić dobre słuchawki, czy wolisz gejmingowy szajs za grubą kasę, oprócz jednego promila słuchawek gejmingowych, który ma rację bytu.

Niestety, to że jakaś firma produkuje słuchawki gejmingowe, nie znaczy, że zna się na rzeczy i nie znaczy, że potrafi stworzyć dobrej jakości słuchawki.

Cloud 1 według wszelkich opinii to były udane słuchawki, ale potem nie słyszałem zachwytu nad dalszymi modelami, takiego jaki był przy pierwszej rewizji.

A youtuberzy tylko promują ten chłam słuchawko podobny, kiedy za tą samą cenę możesz kupić o wiele lepsze słuchawki, no tylko bez bajerów typu led rgb, czy symulatorów dźwięku przestrzennego, które niemiłosiernie zawyżają cenę. Raz nawet widziałem jak gość był skłonny dołożyć z  200 zł po to aby mieć  jakieś słuchawki X 7.1 zamiast obecnych identycznych tylko, że 5.1 Rozumiesz? około 200 zł + strata ze sprzedaży, po to aby kupić identyczne słuchawki z symualtorem dźwięku 7.1 zamiast 5.1, co niby miało mu dać lepsze pozycjonowanie. A same słuchawki kosztowały około 700 zł. Chyba od steelseries były, ale nie pamiętam. Za ten tysiąc to można by takie zestawy kupić, które by pozamiatały słuchaweczki z 7.1 zanim jeszcze zaczęły by grać. No ale gość był przekonany, że to właśnie mu potrzebne. Jeśli podobnie myślisz, to lepiej się zastanów. Bo ta sytuacja pokazała jak ludzie sa zapatrzeni i zarazem nie przyjmują do wiadomości, że te wszystkie bajery tylko pogarszają dźwięk.

Rozumiem że atmos to jest pic na wodę tak? Słuchawki służyłyby też do codziennego słuchania muzyki na tel nie wiem czy gatunek muzyczny ma znaczenie przy wyborze słuchawek. Ja słucham electro dane music house itp ogólnie rąbanka. Najbardziej mi zależy na soczysty basie i na tym żeby były głośne :) zaczynam się poważnie zastanawiać czy nie odpuścić sobie gamingowych słuchawek. 

5 minut temu, Skyline55555308 napisał:

Rozumiem że atmos to jest pic na wodę tak? Słuchawki służyłyby też do codziennego słuchania muzyki na tel nie wiem czy gatunek muzyczny ma znaczenie przy wyborze słuchawek. Ja słucham electro dane music house itp ogólnie rąbanka. Najbardziej mi zależy na soczysty basie i na tym żeby były głośne :) zaczynam się poważnie zastanawiać czy nie odpuścić sobie gamingowych słuchawek. 

Czy przeczytałeś link, który podesłałem w trzecim poście? I jeszcze się zastanawiasz?

Czy przeczytałeś recenzje poleconych Ci słuchawek? Coś Ci w nich nie pasuje? To polecimy może coś innego?

Nikt Ci nie powie czy ilość basu w danych słuchawkach Ciebie zadowoli oraz czy będą głośne z Twojego telefonu.

Edited by Palpatine

Widzę że chyba powoli zaczynam wam działać na nerwy niestety. Mam w rodzinie wujka audiofila po zapytaniu jego jaki słuchawki mi poleca pokazał mi słuchawki za kilkanaście tysięcy złoty firmy audeze czy coś takiego. Powiem wam wprost na czym mi głównie zależy. Muszą być mega wygodne, solidne, z fajnym basem i dość głośne. Rezygnuję z gamingowych ale przydałby się odpinany mikrofon. Nie jestem znawca muzyki nie słucham klasyki rocka itp. Żona mowi że muzyka jakiej słucham brzmi jakby się koty marcowaly no ale o gustach się nie rozmawia. Nie wiem czy za 800 zł kupie dobry sprzęt czy też nie. Liczę na waszą pomoc w znalezieniu mi sprzętu który jest tak wygodny jak hyperx cloud 2 albo i wygodniejszy no i żeby miał dobry kabel nie chiński shit co po 2 miesiącach pęka. Sorry jeśli was denerwuje ale tak jak mówiłem jestem zielony w tych sprawach. 

Nie zaczynasz działać na nerwy, ale nie odpowiadasz na nasze pytania. I nikt Ci nie poleca słuchawek za kilka tysięcy bo podałeś swój budżet i się w nim obracamy. Co więcej w tych okolicach można kupić przyzwoite słuchawki.

1 minutę temu, Palpatine napisał:

Nie zaczynasz działać na nerwy, ale nie odpowiadasz na nasze pytania. I nikt Ci nie poleca słuchawek za kilka tysięcy bo podałeś swój budżet i się w nim obracamy. Co więcej w tych okolicach można kupić przyzwoite słuchawki.

Szczerze to wolałbym słuchawki na kablu. To bezprzewodowych nie jestem do końca przekonany 

3 minuty temu, Skyline55555308 napisał:

Szczerze to wolałbym słuchawki na kablu. To bezprzewodowych nie jestem do końca przekonany 

W xbox jest dodatkowe wejście na mikrofon czy to wszystko musi być na jednym jacku?