Jump to content
Sign in to follow this  
Corvin74

Meet we Wrocławiu

Recommended Posts

W dniu 20.03.2019 o 22:57, Corvin74 napisał:

Po kilku godzinach muszę przyznać, że K702 są b.dobre. Kiedyś słuchałem K712 i mi się nie podobały, a teraz siedzę i jestem zafascynowany K702. To doskonale słuchawki, wyrównane, czysto grające, a do tego wybaczają nagraniom... dobrze zgrywają się z moją lampą od WBA. 

Zobaczymy po wygrzaniu czy zmieni się ich charakter. Na tą chwilę wcale nie brakuje mi na razie basu... może kawałki jakie słucham tego nie wymagają.

Cóż muszę sprostować jedną swoją opinię. W Ostanią sobotę we Wrocławiu odbyliśmy małe spotkanie ze słuchawkami i wzmacniaczami. I AKG 712 pro okazał się małą gwiazdą meetu. Grały super, nie były to słuchawki obiektywnie najlepsze, ale stosunek cena/jakość jest chyba wybitny... na swoje usprawiedliwienie mam to, że jak poprzednio słuchałem AKG 712 to był to egzemplarz nowy, jeszcze niewygrzany i na kablu stokowym. Ten na meet miał kabel DIY.

Generalnie, jak nie podejdą mi Hifiman Arya, które lada chwila będę miał to kupię na 100% AKG712pro.

poniżej zdjęcia z meetu... takie tam małe spotkanie było.. zdjęcia wykonywane przez uczestników (dzięki chłopaki) 

meet06z1.jpg

meet06z2.jpg

meet06z3.jpg

meet06z4.jpg

• Like 5

@Corvin74 taką właśnie pozytywną opinię o AKG 712Pro forsuje od lat. Rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Co ciekawe całkiem bardzo duża scena przy dość ocieplonym brzmieniu, a to się rzadko zdarza.

Widzę również lubiane przeze mnie Ikko OH1. A jak wypadły nowe Adromedy, IO oraz Empire Ears?

13 godzin temu, Palpatine napisał:

Widzę również lubiane przeze mnie Ikko OH1. A jak wypadły nowe Adromedy, IO oraz Empire Ears?

Nie słuchałem doków... skupiałem się nausznych słuchawkach, np. AKG812 - bardzo dobrze zgrały się z IFI Pro - góra została złagodzona, nie było sybilantów, bardzo miło się ich w tym zestawieniu słuchało.

A ten przenośny wzmak Lucarto to na baterię? Hybryda? Jakieś szczegóły?

Godzinę temu, nsk napisał:

A ten przenośny wzmak Lucarto to na baterię? Hybryda? Jakieś szczegóły?

Wiem że jest to hybryda, bateria wbudowana. Nie słuchałem. 

W dniu 4.06.2019 o 16:39, Corvin74 napisał:

meet06z1.jpg

Co to za urządzenie, konkretnie ten "tablet" ? Strasznie mnie zaintrygował :D.

12 minut temu, Hadziong napisał:

Z tego co pamietam to Surface Microsoftu, ale który to nie powiem...

• Thanks 1

W dniu 17.06.2019 o 08:43, Hadziong napisał:

Microsoft surface, o ile nie Googlowski tablet bo z tej erspektywy to nie widać na 100%, ale jak Surface to przyznam, że fajne urządzonko, ale do tabletu mu daleko, bo Win10, to marny system tabletowy.

Pozatym ceny sensownych konfiguarcji Surface 6 z 16GB to wydatek rzędu 10k, więc kosmicznie chore ceny jak za "TYLKO" tablet.

A niestety patrząc, po tym ile realnie wykorzystuje pamięci RAM  w komputerze, to 8GB to strzał w kolano przy użytkowaniu parę lat takiego urządzenia. A 16GB niestety jest tylko przy i7 i 512GB, stąd ta chora cena za prawie topową konfigurację na full wypasie.

Bardziej intrygujący jest komputer All in One od MS chyba surface studio. To już jest konkretna maszynka.

Byłem tylko ciekawy gdzie znajdę "tablet" z dwoma usb. Taki DIY odtwarzacz Hi-Fi ( np. z DFR).

O Surface Studio słyszałem, jest to chyba najlepsza zagrywka MS od lat. Patrząc na obecną politykę Apple, mam wrażenie, że MS jest w stanie podebrać trochę klientów z profesjonalnej branży.