Jump to content

Słuchawki do 200-300zł i dokanałowe do 100zł.

LuQUu
 Share

Recommended Posts

Witam, ostatnio oba moje modele słuchawek(dokanałowe i nauszne) zepsuły się. Są to odpowiednio superlux hmc631 i sennheiser momentum in ear. Nie mam już siły do ich naprawiania, szczególnie że w Olsztynie nie ma nikogo kto by mi choćby jacka który ciaglę się odrywa naprawił, nie mówiac już o naprawie niedziałajacych hmc. Nie jestem wykwintnym słuchaczem jednak lubie czysty dźwięk z dużą scenę. Rzeczą na której zależy mi przede wszystkim to JAKOŚĆ WYKONANIA. Kupiłem te sennheisery za 400zł i po 3 miesiacach sa do wymiany bo ten kabelek to ja bym ze słomy lepszy sklecił.

Dokanałówki będą służyły mi podczas wyjść poza dom, do szkoły, w autobusie, na wycieczkach, podczas chodzenia po mieście itp. Także zależy mi na fajnej izolacji, i żeby były w miarę ładne, do tego dobry dźwięk(cena/jakość) i wykonanie przynajmniej poprawne.

W nausznych będę siedział przed komputerem, grał w gry(LOL), oglądał filmy i słuchał muzyki. Tu pojawia się kolejna ważna sprawa, muzyki będę słuchał z komórki i komputera. Zawsze jak czytam recenzje to wszystko jest miód malina ale musi grać z dobrym sprzętem. Mi chodzi o takie słuchawki których sprzęt nie będzie ograniczał. Telefon mam z wyższej półki także też nie jest źle z tym zródłem.

Z góry dziękuje za wszelką pomoc.

Witam,

Jeśli HMC to pewnie kwestia pilota - ostatnio bardzo wiele sygnałów do mnie dochodzi że to najbardziej awaryjny element tych słuchawek. 

Wszystkie rzeczy jak na talerzu ma Pan w Polecanych: http://www.audiofanatyk.pl/category/polecane/
Ponieważ zależy Panu na jakości wykonania, w zakresie słuchawek dokanałowych przy takim budżecie raczej nie ma Pan innej opcji jak SnaB Overtone EP101M. Jak na ironię w aktualnej ofercie SnaBa jest to również jedyny ich sensowny produkt. Co do słuchawek wokółusznych, tutaj generalnie będzie musiał Pan szukać modelu po prostu wydajnego. Warto spróbować HD669, jeśli chce Pan model podobny brzmieniowo do SnaBów, albo Encore Rockmaster OE. Oba mają wymienny przewód, więc nawet w przypadku awarii kabla będzie miał Pan możliwość łatwej wymiany.

Pozdrawiam.