Jump to content
tomaszffffff

[SPRZEDANE] [S] Massdrop x Sennheiser HD 58X Jubilee nowe

Recommended Posts

Posted (edited)

Dzień dobry,

do sprzedania mam nowe, bardzo popularne, ale niedostępne w Polsce słuchawki Massdrop x Sennheiser HD 58X Jubilee sprowadzone z USA, kupione bezpośrednio u producenta. Zakupu dokonałem jeszcze przed przeniesieniem produkcji z Irlandii do Rumuni, co może być przez niektórych postrzegane jako zaleta. Należą do tej samej serii co Sennheiser HD 600, HD 650 i HD 660s, na kanale Z Reviews można się nawet spotkać z opinią, że posiadają te same przetworniki co model HD 660s. Konstrukcja jest otwarta, impedancja to 150 Ohmów, nie potrzeba tu więc tak mocnego wzmacniacza jak dla pozostałych słuchawek z serii. Grają naprawdę tak dobrze jak można sądzić na podstawie wszelakich opinii na ich temat. Miałem je na głowie przez około dwie godziny, wcześniej były przez krótki okres czasu wygrzewane, także przebieg mają nie większy niż nowe słuchawki w salonach audio. Są oryginalnie zapakowane, mają dwa lata gwarancji producenta. Sprzedaję je ponieważ przekonałem się, że niestety koniecznością są dla mnie słuchawki zamknięte.

Zapraszam do kontaktu przez wiadomość prywatną lub na [email protected] Cena to 884 739 zł. Słuchawki mogą zostać odebrane osobiście w Gliwicach lub wysłane kurierem.

https://www.olx.pl/oferta/massdrop-x-sennheiser-hd-58x-jubilee-nowe-CID99-IDA4Nkf.html

https://allegro.pl/oferta/8144242980

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Edited by tomaszffffff

Posted (edited)

Oferta wciąż aktualna, na zachętę obniżam cenę do 834 zł.

Edited by tomaszffffff

Guest
This topic is now closed to further replies.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

• Create New...