Jump to content
Sign in to follow this  
j4r3k

Kabel mXLR mJack 1,5m do DT1990 Pro

Recommended Posts

Nikt nic, ponieważ przez ten ostatni link to strach tu cokolwiek napisać ;). A na poważnie, absolutnie nie robiąc swoim kablom reklamy, AC2 projektowałem w mocnej konfrontacji z Cordialem i intencją było moją, aby był to kabel lepszy (i jest). Oczywiście ma to swoje odbicie w cenie, ale mimo to mam cały czas komplet zamówień na te kable i jadę dosłownie na oparach wtyków (na dniach robiłem duże zamówienie, czekam na surowce). Możliwe że z 1-2 kable jeszcze będę w stanie zrobić w tej chwili i przyjąć zamówienie (należy użyć formularza kontaktowego na sklepie).

Przed zakupem warto poczytać kartę produktu, ponieważ pisana była z perspektywy M220/K240 i notowanych tam zmian brzmieniowych, choć te same są obecne na K702 i prototypowym kablu na bazie AC2 do LCD-XC. Czyli zachowanie jest spójne na każdej parze słuchawek. DT1990 - jeśli tylko zgadza się pinout (1 - masa, 2 - prawy, 3 - lewy) - będą na 100% kompatybilne z moim kablem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...