Jump to content

Słuchawki nauszne ~ 200 zł


Recommended Posts

Cześć, po lekturze testów i recenzji słuchawek nausznych, potrzebuję Waszej ostatecznej opinii. Szukam słuchawek głównie do biura (praca), czasem ewentualnie rozrywa (w domu). Przez długi czas miałem na oku Bluedio T4 aktualnie bardziej skłaniam się ku T5 vs F2. 

Jednak gdy patrzę w "polecane słuchawki bezprzewodowe" - https://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-bezprzewodowe-bluetooth/ nie ma w nim żadnych z wymienionych, są BluedioTM oraz Edifier W820BT. 

Biorąc pod uwagę także to, że nosze okulary które z tych modeli Bluedio T5 / F2 / TM vs Edifier W820BT byłyby najwygodniejsze ?

 

PS: główne źródło to laptop oraz xiaomi mi6 / mi9. 

 

  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Ostatnio zakupiłem F2 wyłącznie w celach słuchania mobilnego, jak za swoją cenę całkiem dobre. Zawiasy co prawda piszczą jak w starym wózku, ale reszta bez uwag. Muszle nie są największe ale dyskomfortu też nie zauważyłem. AFC wiadomo, bez sensu jak dla mnie, tymbardziej że dziś np. na evencie gdzie puszczana była muzyka z dużych głośników spokojnie mogłem słuchać swojej muzyki bez żadnego AFC.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...