Jump to content
Sign in to follow this  
FreeQ

Wymiana kabla w słuchawkach Soundmagic

Recommended Posts

Witam :).

Mam problem, chcę wymienić kabel w słuchawkach Soundmagic HP151 ale oczywiście okazało się to problematyczne. Słuchawki mają wkręcany wtyk i to utrudnia mi życie. Coś takiego by było dobre https://www.head-fi.org/threads/soundmagic-hp150-impressions-thread.727164/page-18 chyba 6 post. Czy ktoś z szanowanych forumowiczów może coś doradzić? Chodzi o to by kabel był bardziej kompaktowy :). Obecny ma 3 metry i mało giętki :/.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mowa o samodzielnej konfekcji? Jeśli tak, należy szukać wtyków tego typu (ultra slim). Najcieńszy kabel słuchawkowy bez plecenia to Conducfil Sonolene. Z zaplataniem i jeśli ma być bardzo po kosztach bez względu na stratę w jakości, to jakiś cienki kabelek z Chin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samemu raczej nie zrobię ponieważ nie mam odpowiedniego sprzętu. Jakby gdzieś można było kupić gotowca bym był bardzo happy :). Po kosztach też nie chcę lecieć ponieważ nie chcę tracić na jakości dźwięku :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...