Jump to content

Słuchawki plus karta dźwiękowa USB do 350-400zł

hyb0rr
 Share

Recommended Posts

Witam

Planuję zakup sprzętu audio do mojego laptopa (lenovo Y700) - karta dźwiękowa na USB oraz słuchawki (nie potrzebuję mikrofonu, starczy mi ten wbudowany w laptopie). Sprzęt głównie do gier (fps/mmorpg), youtube, filmy, muzyka. Jestem amatorem w tym temacie więc prosze o rady.

Ze słuchawek interesują mnie (z polecanych - żadnych nie testowałem):
1. CAL!
2. Superlux HD669 (lub 681/681 EVO jeżeli nie zauważę różnicy między nimi, zawsze parę groszy zaoszczędzone, aczkolwiek nie jest to ograniczenie - jeżeli 669 są lepsze to je wezmę).

Do tego karta dźwiękowa na USB. Tutaj myślę nad:
1. Creative Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro
2. Creative Omni Surround 5.1

Obecnie korzystam ze słuchawek dousznych które dostałem wraz telefonem (jakieś Philipsy), także nie ważne co wybiorę to różnica będzie kolosalna, ale jak mam kupować to chcę żeby to było jak najlepsze w tym segmencie cenowym

Witam,

Niestety nie napisał Pan nic odnośnie swojego gustu muzycznego, czy też wymagań. Podał Pan jedynie modele, które wpadły Panu w oko. Z nich najsensowniejsze przy takich zastosowaniach będą raczej 669. Możliwe, że bardzo się Panu spodobają, choć są to słuchawki izolujące, które realizują go dociskiem do głowy. Aczkolwiek tu zapewne czytał Pan recenzję na blogu i o tym wszystkim doskonale wie. 

Z kartą na USB w tej cenie również nie będzie szału, ale jeśli już, decydowałbym się z tych dwóch na Omni. Całkowicie subiektywnie i osobiście.

Pozdrawiam.