Jump to content
Sign in to follow this  
sar75

Najlepszy odtwarzacz na rynku

Recommended Posts

Posted (edited)
22 minuty temu, raulendymion napisał:

No bo szit to jest masakryczny :) Wolny, klocowaty, brzmiący (dla mnie) mdło i nieciekawie na AMP7 i 8. Szybko sprzedałem. Takie małe Sony A-55 gra o wiele lepiej.

A hype na żółtym od premiery do dzisiaj 😂

Zreszta to samo dotyczy wyższych modeli. Jeden użytkownik napisał ze nie widzi sensu kupować DX220 bo gra nie lepiej niż LG V30, a dzień później edytował post pisząc ze gra na poziomie Hugo2. Expert level hard 😉

Nawet się zastanawiałem czy tam czegoś nie napisać ale poprostu szkoda prądu bo tylko gownoburza by się zrobiła.

Edited by Palpatine
  • Like 1

11 minut temu, Palpatine napisał:

A hype na żółtym od premiery do dzisiaj 😂

Zreszta to samo dotyczy wyższych modeli. Jeden użytkownik napisał ze nienawidzi sensu kupować DX220 bo gra nie lepiej niż LG V30, a dzień później edytował post pisząc ze gra na poziomie Hugo2. Expert level hard 😉

Nawet się zastanawiałem czy tam czegoś nie napisać ale poprostu szkoda prądu bo tylko gownoburza by się zrobiła.

Nie jego wina przecież , że przelew za opinie  się trochę spóźnił 😂

• Like 1

3 minuty temu, Noah napisał:

Nie jego wina przecież , że przelew za opinie  się trochę spóźnił 😂

Żeby to pierwszy taki numer...

Posted (edited)

Tak, oni mają tam hype na różne rzeczy. Taki Sound John na produkty Apple np. Może teraz po upgrade systemu do 8.1 ten DX150 szybciej działa, ale nadal tak samo kiepsko brzmi. Dla mnie iBasso skończyło się na Dx90.

Edited by raulendymion

Posted (edited)

Niczego nie hajpuje, to że mam StulejFona itd nie znaczy że jestem fanboyem. I też nie z powodu jego hiper zajebistości tylko dlatego, że konkurencja mnie wnerwia. Wolę przepłacić i używać bez stresu.

Poza tym od ponad roku u żółtków nie pisze i nie zamierzam, nie czytam nawet tych wypocin.

Edited by Soundy

No to hau hau odszczekuję powyższe słowa, skąd miałem wiedzieć że tyś ten sam, co na jaglanym. Jabłko na zdrowie :)

5 godzin temu, raulendymion napisał:

No to hau hau odszczekuję powyższe słowa, skąd miałem wiedzieć że tyś ten sam, co na jaglanym. Jabłko na zdrowie :)

To jak ktoś tutaj pisze, to już nie jest taki zły ? 

Szczerze powiedziawszy nawet nie bardzo wiem o co teraz chodzi.

Po prostu śmieszy mnie stawianie granic na zasadzie "my", "oni" i jeszcze szukanie teorii spiskowych na temat kupowania opinii. 

Wszyscy jesteśmy miłośnikami dobrego brzmienia i mamy różne gusta. 

38 minut temu, stefanb napisał:

i jeszcze szukanie teorii spiskowych na temat kupowania opinii.

😂  jeszcze byś się bardzo zdziwił. 

57 minut temu, stefanb napisał:

Po prostu śmieszy mnie stawianie granic na zasadzie "my", "oni" i jeszcze szukanie teorii spiskowych na temat kupowania opinii. 

Abstrahując od jakichkolwiek społeczności czy konkretnych przykładów, mogę zapewnić, że widziałem naprawdę sporo przykładów kupowania opinii, o ile rozumujemy to pojęcie wspólnie w ten sam sposób, tj.: np. wydawanie stricte pozytywnych opinii na forach czy też pisanie (mini)recenzji za rabaty, za sam sprzęt (giveaway) itp. Nawet chyba wczoraj jeszcze dyskutowaliśmy po czym poznać spreparowane wątki fanklubowe. Także bynajmniej są to teorie spiskowe. Zresztą gdybym sam się swego czasu nie nadział parę razy pod rząd na recenzjach trzecich, zapewne nie zrodziłby się najpierw Techfanatyk, a potem Audiofanatyk. Aczkolwiek przyjąłem - zdaje się nader zdrową - postawę, że zamiast z tym walczyć bezpośrednio, wytykać palcem i stygmatyzować, po prostu robię swoje i daję wybór użytkowi za samodzielnym wyborem, wierząc w jego inteligencję i zdrowy rozsądek. 

Bardzo proszę też nie inscenizować żadnych wojen międzyforumowych z jakimkolwiek podmiotem trzecim. Nikt nie jest ani lepszy, ani gorszy, ale fakt faktem wielu negatywnych zjawisk i zachowań tutaj nie ma i każdy z nas stara się, aby nie było.

Poczekam na forumowe opinie o Fiio m11.

Dzięki wszystkim