Jump to content
Sign in to follow this  
leśne słuchadło

nadajnik odbiornik BT z większym zasięgiem niż Mozos

Recommended Posts

kto zna niedrogie i dobre oczywiscie nadajniko-odbiorniki Bluetooth typu Mozos z tym, że mające wiekszy zasięg, Mozos działa na ok 10 m , a przez ściany pewnie połowe mniej, odnosnie droższego(troche za drogi) FiiO BTR3 to piszą wszędzie, ze w przestrzeni otwartej do 30 m, a jak to jest w mieszkaniu przy ograniczeniu 2 scianami, czy uciagnie połowe 15m? czy Mozos przez 2 ściany dotrze do 5m jedynie?

Posted (edited)

Radsone ES100 ma większy zasięg niż BTR3, głownie przez swoją budowę. W całym mieszkaniu działał u mnie bez problemu.

Edited by Palpatine

Posted (edited)

drogie kurła

w specyfikacji jest napisane ze ma tak jak mozos tylko 10m zasięgu, to moze mozos tez bedzie w całym mieszkaniu działac?

Edited by leśne słuchadło

U mnie Mozos działa tak do ok. 10 m przez 2 ściany działowe i 1 nośną w bloku. W całym mieszkaniu i jak wyjdę z mieszkania jeszcze na klatce schodowej do półpiętra.  :) 

Ale nie wiem jak będzie w Twoim przypadku, może zależeć jakie masz grube ściany.

8 minut temu, Bernie napisał:

U mnie Mozos działa tak do ok. 10 m przez 2 ściany działowe i 1 nośną w bloku. W całym mieszkaniu i jak wyjdę z mieszkania jeszcze na klatce schodowej do półpiętra.  :) 

Ale nie wiem jak będzie w Twoim przypadku, może zależeć jakie masz grube ściany.

o no to super bo z groszem u mnie ostatnio ciezko

Posted (edited)

kupiłem dwa mozosy jeden działa mi jako nadajnik, a drugi jako odbiornik i ogólnie urzadzenie dobre ale jednak nie ogarnia mi zasiegiem całego mieszkania, a o to mi głównie chodziło dlatego chyba bede musiał jako nadajnik kupić jeszcze Avantree Audikast aptX-LL bo to piszą, ze ma az 30m, moze ktos to ma i mógłby napisac czy rzeczywiscie ma tak duzy zasieg?

kupiłem jeszcze jako nadajnik Avantree Audikast aptX-LL i to urzadzenie moge z pewnoscia polecić, jest niewiele drozsze od mozosa, a ma  wiekszy zasieg, teraz obejmuje mi całe mieszkanie bez problemu, chociaz nie ma 3x wiekszego zasiegu jak pisza w specyfikacji tylko o pare m ale to mi juz wystarcza, nie ma  baterii ale to i lepiej bo działa tylko jako nadajnik przy urzadzeniu z zasilania usb, jakosc dzwieku tak samo dobra jesli nie lepsza niz przy drugim mozosie jako nadajniku.

Edited by leśne słuchadło