Jump to content

[ROZWIĄZANE] Słuchawki otwarte do 600zł

Bastic
 Share

Recommended Posts

Witam,

Aktualnie posiadam Takstar pro80 jednak po dłuższej posiadówce męczą mi sie w nich uszy. Grają zbyt neutralnie, żaden dźwięk się nie wybija(ew. basy). Czuję też, że dźwięk jest tak jakby za kurtyną, przyciszony. Zdecydowanie zależy mi na wygodzie (mała głowa). Dlatego też postanowiłem zmienić je na słuchawki otwarte.

Za DAC służy mi Audiotrack Prodigy Cube. Zastanawiałem sie nad SHP9500 (~500zl) oraz HD598 (640zl). Są jeszcze DT990 250ohm (600zł) ale tego chyba Cube nie napędzi. 

Edited by Bastic

Witam,

Nie podał Pan niestety zbyt dużo informacji odnośnie sygnatury docelowej, jaką powinny mieć nowe słuchawki. Wylistował Pan również zupełnie różnie od siebie brzmiące modele nad którymi się zastanawia. Jedyne co mogę powiedzieć więc na tym etapie, to to, że SHP9500 w takiej cenie są kompletnie nieopłacalne. W Komisie na mp3store widziałem używany egzemplarz za 290 zł, nowe sztuki chodziły zaś za 300-400 zł. Cena 500 zł jest grubo przesadzona i jeśli to krajowa oferta, ktoś próbuje na Panu zarobić.

Pozdrawiam.

Cena sph9500 pochodzi z amazona razem z kosztem dostawy, bo tylko tam są dostępne nówki. Co do sprecyzowania sygnatury to moge sie tylko oprzec na pro80 w których to wyróżniał się tylko bas (niezbyt głęboki), a góra była przyciszona i bardzo równa. Także jeśli to możliwe chciałbym coś z wysoką górą a jednoczesnie niskim dołem.

Więc najlepiej byłoby je odpuścić - w tej kwocie spokojnie miałby Pan znacznie lepsze M220 PRO z Massdropa lub również Amazona. Ale ponieważ szuka Pan czegoś z podkreślonymi skrajami, możliwe że K240 Studio z krajowej dystrybucji okażą się tym, czego Pan szuka? Zwłaszcza że zawsze jest opcja ich zwrotu do sklepu w terminie 14 dni, jeśli okazałby się tenże zakup jeszcze nie tym co trzeba. Cube powinien jeszcze utrzymać ich bas w należytej kontroli, więc nie martwiłbym się o tor.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...