Jump to content

Słuchawki do gier +/- 400

kam_kuch
 Share

Recommended Posts

Szanowni Forumowicze,

tak jak w temacie poszukuję słuchawek głównie pod gry. Zależy mi na jak najlepszym produkcie w tym budżecie. 

Kwota: około 400 zł. Jeśli będzie warto dopłacić 100 zł to nie ma problemu.

Przeznaczenie: gry multiplayer (wymagane bardzo dobre pozycjonowanie), sporadycznie muzyka i film.

Mikrofon: bez.

Własne preferencje: zawsze najlepiej korzystało mi się ze słuchawek Sennheiser lecz jeśli macie propozycje innych firm które są warte uwagi jestem na nie otwarty :)

Pozdrawiam serdecznie

Dziękuję serdecznie za odpowiedź. Zaintrygowały mnie słuchawki Pionier SE-A1000 (ze względu na wysoce dobrze ocenione pozycjonowanie). Niestety nie ma ich już w sklepach, a na aukcji odnalazłem tylko jedną używaną parę. Czy powstał może jakiś następca owych ''nauszników'' lub czy mogliby mi Państwo polecić jakiś zamiennik o podobnej cenie i cechach?

Pozdrawiam.

Proszę uprzejmie.

Faktycznie model jest już nieprodukowany i Pioneer niespecjalnie jak widziałem zabiera się za alternatywy w ramach własnej oferty. Jeśli jednak miałbym wskazywać słuchawki do nich podobne, z pewnością byłyby to AKG K612 PRO. Jeśli szuka Pan dobrego pozycjonowania w ramach słuchawek zamkniętych, zapewne kusiłbym się na AKG K550 - bardzo przyjemnie mi się w nich grało ze względu na scenę rysowaną dosyć kompleksowo i obszernie jak na model zamknięty, ale też ogólną naturalność dźwięku. Z modeli półotwartych/otwartych do 400 zł moim osobistym wyborem byłyby zaś AKG K240 Studio lub MK II. AKG to marka wywodząca się mocno ze słuchawek studyjnych, ale jako fan przestrzennej muzyki elektronicznej zawsze natrafiałem u nich na wiele produktów dość dobrze rysujących scenę, czasami wręcz wybitnie.

Odchodząc trochę od tematu, w przyszłości zachęcam do dużych i śmiałych zakupów w kierunku np. Sennheiserów HD800 lub zestawów STAXa. Tam uzyska Pan odpowiednio jedną z największych scen w słuchawkach na dzień dzisiejszy oraz w przypadku drugiej pozycji - jedną z najbardziej kompleksowych holografii.

Pozdrawiam.