Jump to content
Los_Emilos

BLUEDIO UFO 2 CZARNY- problem z mikrofonem

Recommended Posts

Cześć,

zakupiłem słuchawki BLUEDIO UFO 2- o ile z czasu pracy na baterii i dźwięku jestem bardzo zadowolony, to niestety mikrofon pozostawia wiele do życzenia. Przy korzystaniu z nich na kablu jak i bezprzewodowo, mój głos jest ledwo lub w ogóle niesłyszalny.  Jest jest problem mojego egzemplarza, czy ten typ tak ma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

Przede wszystkim nie ten dział. Przenoszę.

Co do problemu - trudno powiedzieć, ale ostatnio dochodzi do mnie trochę sygnałów o tym, że mikrofony pozostawiają w różnych modelach tego producenta trochę do życzenia. Podczas testów z reguły jest tak, że nawiązuję rozmowę telefoniczną i pytam rozmówcę, czy nie ma problemów ze zrozumieniem mnie, ale być może jakaś inna metoda ewaluacji głosu będzie wymagana, aby móc to na 100% zweryfikować. Zakładając, że nie miała po drodze miejsca żadna zmiana po stronie producenta. W Czajna tak często niestety mają.

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę uprzejmie. Przetestowałem właśnie pod tym kątem KS Sport 2 (K Energy 2) i słuchawki w tym konkretnym przypadku nie pokazały niczego akceptowalnego w zakresie jakości dźwięku nagrywanego. Dla mnie osobiście jest kompletnie niesłyszalny, rozmówcy różnie twierdzą w tym względzie. Także na nowej metodologii będziemy już sprawdzali takie słuchawki, aby jeszcze pełniej móc je opisywać. Tu co prawda podejrzewam problem natury konstrukcyjnej, bo mikrofon jest na karku, a nie przy ustach, ale możliwe, że w UFO też nie jest to najbardziej szczęśliwie rozwiązane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...