Jump to content

Recommended Posts

Witam, szukając w internetach dobrego zestawu audio (słuchawki+karta dźwiękowa) do mojego pc, trefiłem na AudioFanatyka.pl i jestem pod ogromnym wrażeniem ilości informacji oraz porad odnośnie sprzętu audio. Szacunek dla autora/autorów tego bloga, przede wszystkim za wiedzę ale też wkład i czas jaki na pewno trzeba było poświęcić na opisanie tego wszystkiego w sposób zrozumiały dla takiego laika jak ja. 

Do rzeczy, po przeczytaniu wielu recenzji i ogólnie wszystkiego co można tutaj znaleźć wybrałem słuchawki AKG K240 MKII.

Moje pytanie brzmi jaką kartę dźwiękową mogę dobrać aby wykorzystać w pełni potencjał AKG K240 MKII?? Budżet do ok. 600 zł.

Stosując się do wskazówek znalezionych na tym blogu upatrzyłem sobie kartę dźwiękową AIM SC808, jednak wolę poradzić się kogoś kto "ogarnia temat" dlatego zdecydowałem się napisać tutaj. ;)

Pozdrawiam Gaesthy

// Zapomniałem dodać, że oprócz słuchania muzyki zamierzam wykorzystywać ten zestaw także do gry (cs go, bf4, itp...)

Edited by Gaesthy
Link to post
Share on other sites

Witam,

Autora :). Miło słyszeć. Czas to już właściwie 8 lat ciągłego pisania. 

W zakresie kart dźwiękowych tak naprawdę SC808 to na dzień dzisiejszy główna pozycja zakupowa. Warto poszukać moich postów na forum w kontekście opisów co się dzieje, gdy SC808 jest ciężko doinwestowany pod kątem układów dyskretnych. K240 MKII bez problemu zostaną przez nią napędzone.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...