Jump to content

Słuchawki do 800 zł


MP3Kevin
 Share

Recommended Posts

Witam

Chciałbym w najbliższym czasie kupić słuchawki pełnowymiarowe (takie, które zakrywają całe ucho) w cenie do 800zł, ale jeśli warto mogę dopłacić ok. 200 zł. Słuchawki będą podłączone do Scarlett 2i2. W słuchawkach planuję nagrywać poprzez mikrofon Audio  Technica AT2020 i tu pojawia się problem, bo generalnie preferuję słuchawki otwarte,ale dźwięk podobno może z nich ''wychodzić'' i dostawać się do mikrofonu. Nie słucham raczej bardzo głośno ( w Windows tak ok. 30-50). Są jakieś słuchawki otwarte, które umożliwiały by nagrywanie przy takiej głośności? Słucham głównie rocka,  jazzu i muzyki klasycznej, czasem także popu. Znalazłyby się jakieś otwarte słuchawki, które spełniałyby te wymagania? Jeśli nie to jakie zamknięte moglibyście polecić?

 

Dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Musiałby Pan słuchać na bardzo dużej głośności i tak samo mieć wysoką czułość mikrofonu, aby słuchawki zostały przez niego złapane, także nie sądzę, aby był to problem. Głośność systemowa nic niestety nie mówi o tym, jak faktycznie głośno słucha Pan muzyki. 

Słuchawek znalazłoby się pełno, tylko musiałby Pan mocno sprecyzować swoje wymagania, lub też po prostu przejrzeć Polecane i dokonać wyboru w oparciu o własny gust: http://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-nauszne-muzyczne-i-dla-graczy/

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Co do wymagań to słuchawki muszą być wygodne i bardzo dobrze wykonane, aby działały przez długi czas. Interesujący jest model AKG K7XX, ale nie jest on dostępny w cenie mniejszej niż 1000zł (przynajmniej ja takich nie znalazłem). Liczę także na rozbudowaną scenę i nie przedobrzony bas. Co myśli Pan o słuchawkach Bayerdynamic DT990 Edition 600 Ohm? Warto je kupić czy lepiej dołożyć do Sennheiser HD600?

Dziękuję i pozdrawiam.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...